Taktik Savaşları

Taktik Savaşları 9.16 Yaması için planlanmış değişiklikler açıklandı

Riot Games, Taktik Savaşları’nda Jinx, Vi, Jayce ve Camille gibi şampiyonlarla beraber yeni bir sınıf olan Hextech’e kavuşacağımız 9.16 Yaması hakkında detayları paylaştı.

LoL 9.16 Yaması için meraklı bekleyiş devam ederken, Riot‘un Taktik Savaşları‘nda yapılacak değişiklerle ilgili yaptığı açıklama dikkat çekti. PBE’nin son yamasına dahil olan yepyeni şampiyonlar ve Hextech sınıfını ile birlikte sıradaki yenilikler konusunda fikir sahibi olmuştuk. Ancak planlanmış değişikliklere bakılırsa, yeniliklere ek olarak sürpriz değişikliklerin yapılacağı ortaya çıkmış oldu.


Hextech özellikleri taşıyan Camille, Jayce, Vi ve Jinx’in şampiyon havuzuna eklenmesi ile birlikte Sustur eşyası güncellenecek. Ayrıca dengeler değişecek.

9.16 Yaması için planlan değişiklikler

Taktik Savaşları’nda artık yepyeni sınıf görecek olmamız oldukça heyecan verici olmalı. Hextech sınıfından kısaca bahsetmek gerekirse; Hextech’e ait en az 2 şampiyon bir araya geldiğinde, savaş sırasında rakip şampiyonların üzerindeki eşyaları devre dışı bırakacak olan Tansiyon Bombası, kısa süreliğine patlıyor. Patlama sırasında bir animasyon şöleni göreceğimiz kesin.

Yazımızın başında söylediğimiz gibi Sustur eşyasını sürpriz bir güncelleme bekliyor, yenilenecek. Bununla birlikte İblis sınıfı da sürpriz şekilde yenileniyor. Açıkçası herhangi bir fikrimiz yok ama Yama Notları yayımlandığında detayları öğreneceğiz. Şampiyonlar arasındaki güç dengesi oturana kadar bir şeylerin değişmesi zaten bekleniyordu ve denge değişiklikleri bir sürpriz olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Taktik Savaşları için 3 yeni Minik Efsane yolda!

9.16 Yaması’nın 14 Ağustos tarihinde yayınlanması bekleniyor. Yazımızdaki bağlantılardan yama hakkında daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER