PUBG

Biz sevdik eller aldı, Iroh TSM’e katıldı

Digital Athletics’den tanıdığımız deneyimli PUBG oyuncusu Iroh, TSM’e transfer oldu.

PUBG‘nin en prestijli etkinliği olarak nitelendirebileceğimiz PUBG Europe League (PEL)’de Aşama 3 öncesi TSM‘den sürpriz transfer hamlesi geldi. Digital Athletics ile oldukça başarılı performanslara imza atan Ömer “Iroh” Develi, artık TSM için mücadele edecek. Bildiğiniz gibi TSM League of Legends ekibinde gururumuz Sergen “Broken Blade” Çelik bulunuyor.


İlginizi Çekebilir: Iroh’dan gururlandıran performans!

Iroh’un TSM’e transfer olan bir başka gururumuz olduğundan şüphe yok. Iroh için en yetenekli PUBG oyuncularının başında geldiğini rahatlılıkla söyleyebiliriz. PEL Phase 1’de Digital Athletics ile 60 mücadeleye çıkan Iroh, 80 Kill elde etmiş ve Phase 2’de ise 96 maçta 93 Kill çıkararak dikkatleri üzerine çektiğini hatırlıyoruz.

TSM yeni transferlerini duyurdu

PEL Phase 2’yi 6. sırada tamamlayan TSM, önemli transferlerinden Iroh’un yanı sıra yeni koçunu da açıkladı. Önümüzdeki dönemde takımın başında Dylan “Didz” Didiano olacak. Bununla birlikte Resmi web sitesi üzerinden açıklama yapan TSM, Iroh’un Phase 2’nin en çok skor alan 7. oyuncu olduğunun altını çizdi.

Kuzey Amerika ekiplerinden TSM, kendi bölgesinin organizasyonu NPL yerine Avrupa bölgesinde mücadele ederek, PUBG konusunda ne kadar başarılı olmak istediğini açıkça belli etmekte. Ayrıca PEL’in en önemli takımlarından olduklarını belirtelim. Iroh’a başarılar dileriz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER