Epic Games Store

Epic Games’ten Steam değeri 62 TL olan iki oyun ücretsiz!

Yıl sonuna kadar seçili oyunları ücretsiz olarak paylaşacağını duyuran Epic Games’den, Steam değeri 62 TL olan iki oyun ücretsiz olarak bizlerler.

Bilindiği üzere Epic Games geçtiğimiz günlerde seçili oyunları yıl sonuna kadar ücretsiz olarak bizlerle buluşturucağını açıklamıştı. Bunun ardından ise Epic Games, Steam değeri 62 TL olan iki oyunu ücretsiz olarak bizlerle paylaştı. Gelin hep beraber oyunlara göz atalım.


Epic Games, bu hafta karşımıza “INSIDE” ve “Celeste” oyunlarını ücretsiz yaparak çıkıyor. Oyunların biraz detaylarına bakalım.

İlginizi çekebilir: Twitch’den beklenen açıklama geldi, Levo’nun neden banlandığı açıklandı!

INSIDE

İlk olarak INSIDE’a göz atalım. Playdead tarafından geliştirilen ve 29 Haziran 2016’da piyasaya sürülen INSIDE, tek oyunculu bir oyun. Yayınlandığında Game Critics Awards “Yılın En iyi Bağımsız Oyunu” ödülünü ve beraberinde 5 ödül daha kazanan oyun herkesin ilgisini çekebilecek türden. Terk edilmiş bir çocuğun hikayesini bir parçası olduğumuz oyunda, karşınıza çıkan bulmacaları ve beraberinde gelen sorunları çözmeye çalışıyorsunuz.

İlginizi çekebilir: Shroud, Apex Legends solo modunun neden kötü olacağını açıkladı

Celeste

Matt Makes Games tarafından geliştirilen Celeste ise 2018 yılında piyasada yer almaya başladı. Celeste ise “2018 Yılının En İyi Indie Oyunu” ödülünü kazanmıştır. Oyunun amacı ise oyunun kendi ismide olan “Celeste” adındaki dağın, karşınıza çıkan engellerin üstesinden gelerek zirvesine tırmanmak. Ancak, zirveye tırmanmak zannettiğiniz kadar kolay değil. Çünkü oyundan 700’den fazla görev sizi bekliyor.

Bu iki oyunu indirmek için Epic Games hesabınızın olmasından başka bir ihtiyacınız yok. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER