Oyun Haber

PlayStation Plus Eylül ayı ücretsiz oyunları belli oldu!

PlayStation 4 kullanıcılarının merakla beklediği PlayStation Plus Eylül ayı ücretsiz oyunları belli oldu! PlayStation Eylül ayında 263 TL değerinde iki muhteşem oyunla sizlerle!

PlayStation Plus kullanıcılarına her ay çeşitli ücretsiz oyunlar sunan PlayStation’ın Eylül ayı ücretsiz oyunları belli oldu. Eylül ayının ücretsiz oyunları Batman: Arkham Knight ve Darksiders III olarak belirlendi. Bu iki muhteşem oyunun PlayStation Store’daki değeri ise 263 TL! Gelin oyunlara hep beraber göz atalım.


Batman: Arkham Knight

Rocksteady’nin Batman Arkham serisinin heyecan dolu son oyununda Gotham‘ın en tehlikeli kötüleri Kara Şövalye‘nin karşısında ve onu yok etmeye çalışıyor. Ayrıca Batman’ın geri dönene Scarecrow‘a karşı da şehri koruması gerekiyor. Yüksek teknolojili Batmobile ile Gotham sokaklarında adaleti sağlamak için önünüzde hiç bir engel yok.

İlginizi çekebilir: Macera Yeniden Başlıyor: World of Warcraft® Classic Şimdi Yayında

Darksiders III

Gunfire Games’in yaratıcısı olduğu aksiyon-macera serisinin üçüncü oyununda Mahşerin Dört Atlısı’nda Fury olarak oyunda yerinizi alıyorsunuz. Fury’nin efsanevi kırbacı ve çeşitli sihirli güçleri ile Yedi Ölümcül Günah ve korkunç hizmetkarlarını avlayıp alt etmek için mücadele vereceksiniz. Kıyamet sonrasında geçen oyunda dünyayı eski düzenine sokmak için mücadele verip büyük savaşlara gireceksiniz.

GGespor’u sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın:

İlginizi çekebilir: Epic Games’ten Steam değeri 62 TL olan iki oyun ücretsiz!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER