CS: GO

HellRaisers flaş bir kararla bütün takımını yedeğe çekti!

HellRaisers son zamanlarda alınan başarısız sonuçların ardından bütün oyuncularını yedeğe çektiğini açıkladı. Yeni takım önümüzdeki günlerde açıklanacak.

HellRaisers enteresan bir karar ile tüm CS: GO takımı oyuncularını yedeğe çektiğini duyurdu. Ancak Hell Raisers’ın bu hamleyi yapmasının dayanağı ise ekibin StarLadder Berlin Major New Challengers‘ta yetersiz kalması oldu.


İlginizi çekebilir: ESL ve DreamHack 2020’de 5 milyon dolarlık ESL Pro Tour’u duyurdu

Organizasyon CS: GO’da faaliyet göstermeye devam edecek, ancak yakın gelecekte açıklanacak yeni bir kadro ile karşımızda olacak. Takımı yedeğe çekmenin yanı sıra, HellRaisers daha önce transfer listesine koyduğu Bence “DeadFox” Böröcz’ü serbest bıraktı.

Son zamanlarda alınan başarısız sonuçlar HellRaiser yönetiminin sabrını bitirdi

StarLadder Berlin Major’da alınan başarısızlığın yanı sıra, Haziran ayında katıldıkları tek büyük turnuva olan ESL Pro League 9. Sezon Finalleri‘nde de takımın playofflara kalamaması bu kararı tetikleyen diğer bir etken oldu.

Basitçe takım bir arada iyi oynayamadı. Şimdi önümüzdeki günlerde HellRaisers’ın yapacağı hamleler merak ile bekleniyor. CIS bölgesinde yer alan HellRaisers’ın takviminde 16 Eylül‘de başlayacak olan European Champions Cup var. Bu tarihe kadar önlerinde 9 günlük bir süreç var. Takımlarını bu kadar kısa sürede oluşturmaları onları için yine bir dezavantaj olabilir.

İlginizi çekebilir: Berk Rip Tepe CFG: Güncel Config Ayarları ve Ekipmanları

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER