CS: GO

StarLadder Major 2019’da büyük finalin ismi belli oldu

28 Ağustos’tan bu yana Berlin’de süren StarLadder Major 2019’da sona geldik ve büyük finale ismini yazdıran iki ekip belli oldu. StarLadder Major 2019’da büyük final ne zaman ve nereden izlenir?

StarLadder Major 2019‘da büyük finalin ismi belli oldu. Büyük finalde Astralis ve turnuvanın sürpriz ekibi AVANGAR karşılaşacak. Bu AVANGAR’ın tarihindeki ilk Major turnuva finali olacak.


İlginizi çekebilir: Berk Rip Tepe CFG: Güncel Config Ayarları ve Ekipmanları

Yarı finalin ilk karşılaşması AVANGAR ve Renegades arasında gerçekleşti. Turnuvanın iki sürpriz ekibinin karşı karşıya geldiği maçta ilk harita seçimi Renegades’ten Mirage olarak geldi. Çok çekişmeli geçen harita 15-15 beraberlikle uzatmaya gitti ve uzatmada (7-4) galibiyeti alan takım ise AVANGAR oldu. İkinci harita seçimi AVANGAR’dan Dust2 olarak belirlendi. AVANGAR neredeyse baştan sonra kadar üstün götürdüğü karşılaşmayı 16-6 kazanarak tarihindeki ilk Major finaline ismini yazdırdı.

Diğer yarı final karşılaşmasından ise NRG ve Astralis karşı karşıya geldi. İlk harita seçimi NRG’den Train olarak belirlendi. İlk haritada Astralis, 8-0 üstün başladığı karşılaşmayı zorlanmadan 16-10 kazandı. İkinci harita seçimi ise Astralis’ten Overpass olarak belirlendi. İlk karşılaşmadan farklı bir senaryo ortada yoktu ve Astralis 16-9 ile StarLadder Major 2019 büyük finale ismini yazdıran ikinci ekip oldu.

StarLadder Major 2019 büyük finali ne zaman, nereden izlenir?

28 Ağustos’ta başlayan StarLadder Major 2019’un büyük finali ise bugün 19.00‘da oynanacak. StarLadder Major 2019 büyük finalini izlemek isteyenler StarLadder Twitch kanalına buradaki linkten ulaşabilir.

İlginizi çekebilir: Steam’de 31 TL değerinde olan ABZU ücretsiz oldu

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER