CS: GO

Vitality, takımın oyun içi liderlerinden NBK-‘yı yedeğe çekti

Fransız ekibi Vitality, StarLadder Major 2019’daki başarısızlığın ardından takımın oyun içi liderlerinden NBK-‘yı yedeğe çektiğini duyurdu.

Fransız ekibi Vitality, takım kaptanları Nathan “NBK-” Schmitt’i kadrodan çıkardığını duyurdu. Bu hamle, Vitality’nin çeyrek finallerde büyük finalle ismini yazdıran AVANGAR tarafından elendikleri Berlin’de devam eden StarLadder Major 2019’daki hayal kırıklığı yarattıktan sonra geldi.


İlginizi çekebilir: Berk Rip Tepe CFG: Güncel Config Ayarları ve Ekipmanları

Vitality’nin denediği iki IGL’li sistem kimine göre mükemmel kimine göre ise başarısız oldu

Alex McMeekin şimdi hem Terörist hem de Terörle Mücadele tarafları için lider rolünü üstlenecek. Yaptıkları açıklamadan önce, Alex McMeekin sadece Terörist tarafından oyuna liderlik ederken, NBK- ise Counter Strike tarafında oyuna liderlik ediyordu. NBK- Haziran ayında Dot Esports ile yaptığı röportajda iki oyun lideri olan sistemin harikalar yarattığını ve yakın gelecekte daha fazla takımın bu sistemi kullanacağını düşündüğünü söylemişti.

Vitality oyuncularından Dan “apEX” Madesclaire, Major turnuva sırasında HLTV’ye, bu sistemde kendisini rahat hissetmediğini ve tamamen kendini oyuna veremediğini söylemişti.

NBK-, Vitality’in CS: GO arenasına ilk adım attığı Ekim 2018’den bu yana takımla birlikte mücadele ediyordu. NBK-, ekibin Haziran ayında ilk büyük kupası olan ECS 7. Sezon Finalleri‘ni kazanmasında yardımcı oldu ve Temmuz ayında ESL One Cologne‘de ikinci oldular.

İlginizi çekebilir: StarLadder Major 2019’da büyük finalin ismi belli oldu

Şimdilik Vitality’nin ne yapacağı bilinmiyor. Fabien “kioShiMa” Fiey dışında en üst düzeyde kendini gösteren pek çok Fransız oyuncu yok. Vitality’nin kadrosunu düzenlemesi için pekte süresi yok. Şu anda planlanmış olan BLAST Pro Series Moscow 13 Eylül’de başlayacak.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER