Oyun Haber

Tokyo Game Show’da Death Stranding’in 80 dakikalık oyun görüntüsü paylaşılacak

Hideo Kojima’nın oyunu olan Death Stranding, Tokyo Game Show’da oyunun 80 dakikalık kısmının görüntülerinin paylaşılacağı sözü verildi. Detaylar haberimizde.

Hideo Kojima‘nın Sony PS4 için özel yarattığı gizemli oyunu Death Stranding sadece 2 ay sonra yayınlanacak. Ancak oyuna hala detaylı bir şekilde bakamadık. Güzel haber ise Tokyo Game Show 2019 hızla yaklaşıyor.


Geçen ay Gamescom 2019’da, Death Stranding’in gerçekte nasıl oynadığına dair biraz göz atabildik. Bize oyunu tuhaf bir bakış ile mekaniği hakkında bilgi verdi. Ayrıca Geoff Keighley’in en önemlisi, Resident Evil oyunlarında Leon Kennedy’nin rolünü oynamasıyla bilinen Matthew Mercer’in karakterini seslendirdiği oyunda ortaya çıktı.

İlginizi çekebilir: Hideo Kojima, Keanu Reeves ile işbirliği yapıyor olabilir

Hideo Kojima, Death Stranding’i bekleyenlere söz verdi: “Tokyo Game Show sırasında oyundan büyük bir parça göreceksiniz.”

En önemlisi, Hideo Kojima bize bu yıl 12 Eylül’de başlayacak olan Tokyo Game Show sırasında oyundan büyük bir parça göreceğimize dair söz verdi. Aynısını onaylayan Kojima Productions’ın resmi Twitter hesabı, önümüzdeki hafta oyunun 80 dakikalık bir görüntüsünü göreceğimizi duyurdu. Resmi Tweet’e göre, Death Stranding, Tokyo Game Show 2019’un üç günü boyunca çok sayıda canlı sahne etkinliği yapacak. 12 Eylül’den itibaren yaklaşık elli dakikalık oyun göreceğiz, 14 Eylül’de yaklaşık 30 dakikalık oyun göreceğiz ve Oyunun Japon seslendirici Hideo Kojima ile birlikte sahnede yer alacak.

İlginizi çekebilir: Hideo Kojima’nın son 5 yıldaki favori oyunu bir indie

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER