PUBG Mobile

PUBG Mobile 9. Sezon ne zaman başlayacak?

PUBG Mobile 9. Sezon’a geçilecek tarih resmen belli oldu.

PUBG Mobile 9. Sezon

Oyuncuların belirli aralıklarla yaşamış olduğu gibi PUBG Mobile‘ın yeni sezon heyecanı geldi çattı. Okyanus temasının hakim olduğu sekizinci sezonda, korsan kıyafetlerimizi giymiş ve define avlamıştık. Ancak yaklaşmakta olan PUBG Mobile 9. Sezon ile birlikte yepyeni hikayelere kapılacağız, yeni kozmetikler göreceğiz.


Yarın tamamlanacak sezonun ardından en merak edilen konuların başında ise “PUBG Mobile 9. Sezon ne zaman başlayacak?” olarak göze çarpıyor.

PUBG Mobile 9. Sezon ne zaman başlayacak?

Geride bıraktığımız sezonlarda, yeni sezonun tam olarak başlayacağı tarihin sır gibi sakladığını görmüştük. Tencent Games‘in oyuncuları şaşırtacak planları olduğunun farkındayız. Ancak 9. Sezon için sürpriz bir tarih olmayacak gibi.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Sezon 9 Royale Pass Ödülleri!

PUBG Mobile’ın resmi sosyal medya hesabından paylaşılan gönderide yeni sezonun ne zaman başlayacağından söz edildi. Royale Pass 9 görselinin yer aldığı gönderide, resmen ’13 Eylül tarihinde başlayacak PUBG Mobile 9. Sezon için hazır mısınız?’ açıklaması geldi. Tencent tarafından yapılan açıklama haberimizde!

“Royal Pass 8’in sonuna yaklaşırken, bu durum neredeyse 9. Sezonun başlamak üzere olduğu anlamına geliyor. 13 Eylül tarihinden itibaren savaşa hazır mısınız?”

Yapılan açıklamaya bakılırsa, ilk kez yaklaşmakta olan yeni sezon öncesinde ‘tarih’ açıklanmış oldu. Ancak işin ucunda yine bir sürpriz olabilir ve PUBG Mobile 9. Sezon başlayacağı tarih konusunda yeni detaylar ortaya çıkabilir.

İlginizi Çekebilir: Vikendi Drop Mağarası nerede bulunuyor?

PUBG Mobile 9. Sezon ve PUBG Mobile Royale Pass 9 hakkında yayımladığımız haberlerden çabucak haberdar olmak için bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Değişiklikleri yazımıza dahil edeceğiz, takipte kalın!

GGespor Instagram

GGespor Twitter

GGespor Facebook

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER