Oyun Haber

Borderlands 3’ün çıkış fragmanı yanlışlıkla ortaya çıktı

Gearbox ekibi, yanlışlıkla ortaya çıkan Borderlands 3’ün çıkış fragmanı yüzünden resmi olarak yayınlamak zorunda kaldı.

borderlands 3 çıkış fragmanı

Herkesin bildiği üzere Borderlands 3’ün piyasaya sürülmesine ramak kaldı. Bu hafta PES 2020, Gears 5 derken, pek çok güzel oyun piyasaya sürülüyor. Onlardan biri olan Borderlands 3’ün çıkış fragmanı, oyunun geliştirici ekibi olan Gearbox tarafından yanlışlıkla yayınlandı. Twitter’da çıkış fragmanını yayınlayan ekip, olayın ardından hemen videoyu kaldırdı. Ancak video pek çok kişi tarafından farkedilip izlendiği için, fragmanı bu defa resmi olarak yayınlamak zorunda kaldı.


Oyunun çıkış fragmanını izleyen pek çok hayran, Guardians of The Galaxy havasında olduğunu düşünüyor. Oyunun fragmanını aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: FIFA 20’nin en iyi 100 oyuncusu: FIFA 20 TOP 100

Oyuncuların Guardians of The Galaxy’e benzetmelerinin en büyük sebebi fragmanda yer alan neon tonlar, patlamalar ve müzikler. Ayrıca fragmanda kahraman ve düşmanlara detaylı bir şekilde değinilmiş. Yeni Vault Hunter’lar, Moze the Gunner, FL4K the Beastmaster, Amara the Siren ve Zane the Operative’i incelememiza imkân sağlıyor. Vault Hunter’ların kendine has bir özelliği ve yetenek ağacı mevcut.

13 Eylül tarihinde çıkış yapcak olan Borderlands 3; PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek.

Borderlands 3 çıkış fragmanı

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER