CS: GO

Na’Vi, Zeus’un yerini eski oyuncusu GuardiaN ile mi dolduracak?

Geçtiğimiz günlerde BLAST Pro Series Moscow’dan sonra emekli olacağını açıklayan Na’Vi’nin yıldız oyuncusu Zeus’un yerine geçecek isim hakkında söylentiler ortaya çıktı. İlk isim ise GuardiaN.

Ladislav “GuardiaN” Kovács, Natus Vincere‘e geri mi dönüyor? CS: GO topluluğu üyelerinde birine göre ise bu sorunun cevabı evet. Twitter’da DonHaci olarak bilinen sahnenin popüler üyesi, “çok güvenilir bir kaynağın” kendisine, Danylo “Zeus” Teslenko’nun emekli olmasının ardından GuardiaN’ın potansiyel bir hedef olduğunu söylüyor.


İlgili haber: Zeus, BLAST Pro Series Moscow’dan sonra emekli olacak

Bilindiği üzere Zeus, Na’Vi ile birlikte son turnuvasını BLAST Pro Series Moscow’da oynayacak. GuardiaN, Temmuz 2017’de Denis “seized” Kostin’in Na’Vi’ye dönüşüyle birlikte takımdan ayrılmıştı. O günden bugüne GuardiaN “süper takım” olmasını umduğu FaZe forması altında mücadele veriyordu. GuardiaN, Oleksandr “s1mple” Kostyliev ve ekibine katılırsa, Kirill “Boombl4” Mikhailov’un oyun içi liderliği alacağı varsayılıyor.

Bu söylentilerin ortada dolaşmasına rağmen, veteran oyuncu GuardiaN’ın Na’Vi’ye dönmesi kesin değil. Önümüzdeki günlerde Zeus’un yerini kimin dolduracağı belli olacak.

İlginizi çekebilir: Berk Rip Tepe CFG: Güncel Config Ayarları ve Ekipmanları

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER