Fortnite

Fortnite: oyuncular Psycho Bundle’a bedava sahip oluyor

Fortnite severler, Borderlands 3’ün çıkışına özel kozmetik ürünlere bedavadan sahip olabilecek!

Epic Games ve 2K şirketleri, Borderlands 3 oyununun çıkışına az bir süre kala, aralarında olan özel bir ortaklığı duyurdu. Bu ortaklığın sonucu olarak, Psycho Bundle’ın sunduğu kozmetik ürünleri Fornite karakteriniz için bedavadan elde edebileceksiniz.


Aktif olarak Fortnite: Battle Royale oynayan oyuncuların da bildiği üzere, oyun haritasının güneydoğusu bir değişime uğradı ve Borderlands evreninden bildiğimiz Pandora’nın aynısına dönüştü.

Oyuncular aynı zamanda Psycho Bundle’ı oyun içi mağazadan satın alabiliyordu, fakat artık bu mümkün değil. Üzülmeyin! Psycho Bundle’a hala sahip olabilirsiniz, üstelik ücretsiz!

Pandora, v10.20 Güncellemesiyle Fortnite’a eklendi

Fortnite Psycho Bundle Nasıl Bedava Alınır?

Epic Games ve 2K şirketlerinin ortaklığı sağolsun, Fortnite severlerin Psycho Bundle’a bedavadan sahip olmak için Borderlands 3’ü satın almaları yeterli olacak. Teknik olarak bedava değil lakin, oyuncular Borderlands 3 bedeline hem yeni oyunu oynama şansını yakalayacak, hem de Fortnite içeriğine bonus olarak sahip olabilecekler.

Borderlands 3 resmi olarak 13 Eylül Cuma günü piyasaya sürülecek. Erken siparişler de aynı şekilde Psycho Bundle’a sahip olabilecek.

Oyuncular, 31 Aralık 2020 tarihine kadar oyunu satın almaları durumunda, Psycho Bundle’a sahip olabilecekler.

Borderlands 3’ü Xbox One veya PS4 platformlarından satın alacak olan oyuncuların, hesaplarının Epic Games hesaplarına bağlı olduğundan emin olmaları gerekiyor. Aksi takdirde sistem, Psycho Bundle’ı Fortnite hesabınıza tanımlamayacaktır.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER