PUBG Mobile

PUBG Mobile 9. Sezon Royale Pass Ödülleri

Merakla beklenen yeni sezonun ödülleri neler olacak? Sızdırılan detaylar haberimizde!

PUBG Mobile 9. Sezon Royale Pass Ödülleri

PUBG Corp. ve Tencent Games’in oyunculara yepyeni içerikler sunacağı PUBG Mobile 9. Sezon için geri sayım başladı. Bugün tamamlanacak RP 8’in ardından PUBG Mobile‘ın sıradaki güncellemesi 0.15.0 ile birlikte sürprizler ortaya çıkacak.


İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile 9. Sezon ne zaman?

Resmi sosyal medya hesapları üzerinden 13 Eylül tarihinde bir şeyler olacağını işaret eden PUBG Mobile, yeni güncellemenin ne zaman geleceğini ağzından kaçırmış oldu. Bilindiği gibi her sezonun ayrı bir hikayesi mevcut ve hikaye temasına uygun şekilde “yepyeni kozmetikler göreceğiz” anlamına geliyor.

PUBG Mobile 9. Sezon Royale Pass Ödülleri

Royale Pass’in yeni sezon detayları henüz açıklanmamıştı. Ancak sürprizlerle gelecek olan PUBG Mobile 9. Sezon Royale Pass Ödülleri hakkında neredeyse bütün detaylar, GGespor farkıyla haberimizde yer alacak!

Royale Pass 9 için ortaya çıkan ilk detaylardan bir tanesi, Uzak Doğu temasına uygun şekilde tasarlanan kozmetikler olmuştu. Görevleri tamamladıkça Samuray ve Ninja kostümlerini oluşturabileceğiniz kozmetikler elde edilebilecek.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Royale Pass 9’daki seviyenize bağlı olarak kazanacağınız ücretsiz kozmetiklere, sırasıyla yukarıdaki görsellerde yer verdik. Ejderha kaplamaları dikkatinizi mutlaka çekecektir. Bununla birlikte Muay Thai dans figürü gibi yepyeni içerikler mevcut.

En gizemli ödül ise Samuray Kılıcı olarak görünüyor. Oyuna böyle bir mekanik eklenmesi düşük bir ihtimal olsa bile eğer Elite Pass ve Elit Pass Plus gibi avantajlara sahipseniz, lobi sırasında karakterinizin elinde bir kılıç belirecektir.

PUBG Mobile 9. Sezon ile ilgili haberlerimizden çabucak haberdar olmak için GGespor‘u sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER