League of Legends

League of Legends’ın yeni Yıldız Muhafızları ortaya çıktı

Neeko, Zoe, Xayah ve Rakan için yepyeni Yıldız Muhafızı kostümleri geliyor.

Riot Games tarafından dün gece yayımlanan LoL 9.18 Yaması ile birlikte Sihirdar Vadisi için değişiklikler yapıldı. Bir sonraki yamanın Worlds 2019 için fark yaratan değişiklikleri kapsayacağını söyleyen Riot, 9.18’de kritik değişikliklere gitmedi.


İlginizi Çekebilir: LoL 9.18 Meta Şampiyonları

Aslına bakarsanız güncel yamayı ‘içerik güncellemesi’ olarak düşünebiliriz. Çünkü 9.18 ile ilgili buradan ulaşabileceğiniz detaylardan da görüldüğü gibi ufak denge değişiklikleri mevcut. Ancak yamanın oyuncu topluluğunu heyecanlandıracak yepyeni kostümleri içerdiğini unutmamak gerekir.

Yeni Yıldız Muhafızları ortaya çıktı

League of Legends‘ın destansı kostümleri arasında yer alan Yıldız Muhafızı serisine 4 şampiyon daha katıldı. Son olarak Soraka, Miss Fortune, Lulu ve Ezreal’ın muhafızlara katıldığını görmüştük. Fakat beklenen haber geldi!

9.18 yamasının bir parçası olan Neeko, Zoe, Xayah ve Rakan gibi şampiyonların Yıldız Muhafızı kostümleri, 12 Eylül 2019 tarihinden itibaren vadideki yerini alacak. Kostümlerin 1350 RP değerinde olacağını varsayabiliriz. Ayrıntılı detaylar henüz belli değil. Ancak Xayah ve Rakan’ın yepyeni kostümlere kavuşacak olması, alt koridoru duo oynayan takım arkadaşları tarafından sevinçle karşılandı.

İlginizi Çekebilir: LoL 9.18 Yama Notları 

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER