Taktik Savaşları

Taktik Savaşları 9.19 PBE Güncellemesi: Hiçlik sınıfına yeni bir efekt

PBE sunucusuna gelen son güncellemeyle birlikte, Hiçlik sınıfına sağlam bir nerf yolda gibi gözüküyor.

Riot Games, PBE sunucusuna Taktik Savaşları için yeni bir güncelleme yolladı. Bu güncellemenin en öne çıkan değişikliği ise, Hiçlik sınıfına gelen yeni efekt oldu.


2 veya 4 Hiçlik şampiyonuna sahip olmak, Hiçlik şampiyonlarının düz vuruşlarının ve büyülerinin gerçek hasar vurmasını sağlayacak. 2 Hiçlik şampiyonu varken, bu efekt yalnızca rastgele 1 Hiçlik Şampiyonunda olurken, 4 Hiçlik şampiyonu olması durumunda bütün Hiçlik şampiyonları bu efektten yararlanacak.

Taktik Savaşları 9.19 PBE Güncellemesi

Bu efekt, Soylu ve Seçkin sınıflarının aldığı efekt ile oldukça benzer. Sahaya koyulan sınıf şampiyonlarının sayısına göre, alınan efekt de artıyor.

Sonuç olarak, bu değişikliğin Hiçlik sınıfına gelen bir nerf olduğunu söylemek yanlış olmaz. Şu anda 3 Hiçlik şampiyonuyla bu efekti sağlayabilirken, efekt artık 2 ve 4 şampiyonlu aşamalara bölünmüş durumda. 3 Hiçlik şampiyonu barındırarak oluşturulan Hiçlik-Dövüşçü kompozisyonlarının da metadan düşüşünü görmek sürpriz olmayacaktır.

Söz konusu değişikliğin normal sunuculara gelmesine ise henüz vakit var, Riot Games PBE sunucusu üzerinde aldığı geri dönüşlere göre hala bu değişikliği iptal edebilir.

Bu ve bu tip içeriklerden kolay yoldan haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER