League of Legends

League of Legends Mobile şampiyon seçim ekranı ortaya çıktı!

League of Legends Mobile yolda. Oyunun videosunun ardından şimdide şampiyon seçim ekranının görüntüsü sızdırıldı.

League of Legends Mobile versiyonu ile ilgili video geçtiğimiz haftalarda sızdırılmıştı. Bu videonun ardından ise LoL Mobile’a ait şampiyon seçim ekranının görüntüsü de ortaya çıktı.


Ekran görüntüsünde, her şampiyonu, LoL PC versiyonuna benzer bir şekilde küçük simge halinde görebiliyoruz. Şampiyon seçim menüsü nispeten benzer görünüyor.

İlginizi çekebilir: LoL 9.18 Yama Notları: Worlds 2019 öncesi şampiyonlar dengeleniyor

Eşleştirme lobisinde Sihidar Vadisi ekranın sol tarafında, şampiyonlar bir şerit ile ayrılmış olarak gösteriliyor. Videoda oyuncu Vayne’i seçtikten sonra dinamik animasyon bilgisayardan farklı olarak şampiyonu gösteriyor.

Ekranın sol alt köşesinde, bir mikrofon simgesine ve ses simgesine sahip küçük bir metin sohbeti var gibi görünüyor; bu, oyuncuların PC sürümüne benzer bir mikrofon kullanarak yazışma veya konuşma yoluyla birbirleriyle iletişim kurabilmelerini sağlayacak.

Her oyuncu oyuna bağlandıktan sonra, Sihirdar Vadisi belirir ve oyuncu, özellikle söylenti mobil versiyonu için yapılmış yeni bir grafik kullanıcı arayüzü kullanarak şampiyonunu oyunun başında hareket edebilir.

Sızıntıların henüz doğrulanmamasına rağmen, Reuters’e göre, Riot Games’in, League of Legends’ı mobil platforma taşımak için Tencent ile çalıştığı söyleniyor. Ancak büyük ihtimalle oyun 2019 senesinde bizlerle olamayacak.

İlginizi çekebilir: LoL 9.18 Meta Şampiyonları: Bir Aatrox direnişi

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER