PUBG Mobile

PUBG Mobile 9. Sezon için paylaşılan görüntü kafaları karıştırdı

PUBG Mobile’a helikopter mi geliyor? Detaylar haberimizde…

Önümüzdeki günlerde yayınlanacak PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesi ile başlayacak yeni sezon için meraklı bekleyiş sürüyor. PUBG Mobile 9. Sezon detaylarını henüz paylaşmayan geliştiriciler, geçen hafta oyunun resmi sosyal medya hesaplarından ‘yeni sezon için 13 Eylül tarihini bekleyin’ demişti.


Bununla birlikte GGespor imzası taşıyan haberimizde, PUBG Mobile Sezon 9 Royale Pass Ödülleri ile alakalı hemen hemen bütün detayların yer aldığını hatırlatalım. Samuray Kılıcı gibi yeni sezonla birlikte oyuna dahil olacak kozmetikler mevcut ve şimdiden merak uyandırdığını söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile 9. Sezon ne zaman başlayacak?

Fakat PUBG Mobile’ın sosyal medya hesaplarından bugün paylaşılan görsel, oyunun yeni sezonda bizlere çok daha fazlasını sunacağını düşündürdü.

PUBG Mobile 9. Sezon ile birlikte Helikopter mi geliyor?

Bugün, yeni sezon güncellemesi ile birlikte oyuna Arcade Modu geleceğinin müjdesi verildi. Ancak yapılan paylaşımdaki Helikopter detayı, kafaları karıştırdı.

“PUBG Mobile’a Arcade Modu geliyor! Kendinizi savunun!” diyen geliştiriciler, havaya uçmak üzere olan bir helikopter detayını paylaşmayı ihmal etmedi.

Paylaşımdan yola çıkarak oyuna dahil olacak helikopterin sadece Arcade’e özel olacağını söyleyebiliriz. Ancak orijinal PUBG’den farklı mekaniklerin oyuna dahil olması ise oldukça sevindirici bir durum. Oyun geliştiricilerinin oyunculara fark yaratan oyunu deneyimi sunmak için durmadan çalışmakta olduğunu görüyoruz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Sezon 9 Royale Pass Ödülleri

PUBG Mobile haberlerimizden haberdar olmak için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın! Ayrıca yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER