Twitch

TwitchCon Party San Diego için son grup açıklandı: Blink 182

Amerikalı Punk Rock grubu Blink 182, TwitchCon San Diego için açıklanan son isim oldu.

TwitchCon Party için geri sayım başladı! 28 Eylül gecesi Petro Park‘ta düzenlenecek olan etkinlikte yer alacak müzisyenlerin tamamı açıklandı. Geçtiğimiz günlerde Old Town Road şarkısıyla ülkemizde de tanınan sanatçılardan biri olmayı başaran Lil Nas X‘i açıklayan Twitch, ünlü Punk grubu Blink 182‘nin de etkinlikte yer alacağını şu mesajla duyurdu:


“Birkaç ay önce Lil Nas X’in TwitchCon’da yer alacağını duyurmuştuk. Bugün Lil Nas X’in San Diego’ya kiminle gittiğini söylemekten mutluluk duyuyoruz.”

Bilmeyenler için; Blink 182, 1992 yılında Kaliforniya’da kurulmuş bir Punk Rock grubu. Özellikle 80’ler sonu 90’lar başı kuşağının büyük bir bölümü, hayatının bir döneminde blink 182, Sum 41 furyasına katılmıştır. Ama bu gruplar asla bir Offspring değildir… Ayrıca grup Amerikan Pastası serisinin ikinci filmi için hazırladığı parçadan sonra hayran kitlesini daha da arttırdı.

Blink 182, daha önce Blizzard’ın düzenlediği Blizzcon etkinliğinde de sahne almıştı. 2013 yılında düzenlenen Blizzcon etkinliğinin kapanış grubu olarak sahne alan Blink 182’nin canlı performansını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

TwitchCon Party’de sahne alacak tüm isimler şu şekilde;

  • blink 182
  • Lil Nas X
  • Madeon
  • Au / Ra
  • Y2K

Twitch, San Diego’da gerçekleşecek TwitchCon Party için Columbia Records ile birlikte etkinliğin resmi çalma listesini hazırladı. Çalma listesini Spotify üzerinden linke tıklayarak dinleyebilirsiniz.

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER