Taktik Savaşları

Taktik Savaşları’na yeni bir şampiyon geliyor: Kai’Sa

Hiçlik kompozisyonları tekrardan çok can yakacak gibi görünüyor.

League of Legends’ın geçtiğimiz aylarda duyurulan oyun modu Taktik Savaşları için yeni şampiyon ufukta belirdi. League of Legends’a son eklenen nişancılardan biri olan Kai’Sa TFT’ye eklenecek şampiyonlar arasında şimdiden yerini aldı. TFT‘nin yeni şampiyonu hakkındaki detaylara birlikte göz atalım.


TFT’nin yeni şampiyonu ufukta belirdi: Kai’Sa

Kai’Sa oyunun ilk menzilli suikastçısı olarak göze çarpıyor. League of Legends topluluğundan tanıdığımız Dora “Stratera” Özsoy, şahsi Twitter sayfasında TFT’nin yeni şampiyonu Kai’Sa hakkında detayları paylaştı.

Kai’sa kartı Hiçlik Yaratığı, Kolcu ve Suikastçı sınıflarında uygun kompozisyonlarında kendine yer bulabilecek bir kart. Beş altın değerindeki Kai’Sa kartının detayları ise şu şekilde:

  • 1.25 Saldırı hızı ile gelecek, başka hiç bir şampiyonun bu kadar saldırı hızı yok.
  • Temel SG : 55, oldukça düşük – 700 Can / 20 Zırh
  • Mana 50/125 – Ulti attığında 300/600/900 kalkan ve 3sn 30%/60%/90% SH Kazanıyor – Ulti ile en uzak hedefe atılıyor.

Kai’Sa dahil olmadan Hiçlik Yaratığı ve Kolcu kompozisyonunda dört, Suikastçı kompozisyonunda ise yedi şampiyon bulunuyordu. Kai’Sa’nın eklenmesiyle birlikte bu sayılar da +1 olarak artış göstermiş oldu. Son yamada güçlü olan Vahşi ve Ejder ağırlıklı kompozisyonlara karşılık Hiçlik+Suikastçı kompozisyonları çok can yakacak gibi görünüyor. Ayrıca Kai’Sa’nın oyundaki en yüksek saldırı hızına sahip olacak şampiyon olduğunu da hatırlatalım.

Kai’Sa 9.19 yamasıyla birlikte oyuna dahil edilecek. 9.19 TFT Yama Notları hakkında diğer detaylar için aşağıdaki makalemizi ziyaret edebilir, Hiçlik kompozisyonuna yapılacak güçlendirme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kai’Sa’nın PBE modunda şu an aktif durumda.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER