Apex Legends

Apex Preseason Invitational’da en iyilerin mücadelesine tanıklık edin!

Kraków’da gerçekleşecek olan Apex Legends’ın en büyük turnuvası, Preseason Invitational, 13-15 Eylül tarihlerinde oynanacak.

Gelmiş geçmiş en büyük Apex Legends turnuvasını kazanmak için kim yeterli yeteneğe, sinire ve rekabetçi duyguya sahip? İşte şimdi bunu öğrenme vakti! Apex Legends Preseason Invitational turnuvasında en iyilerinde en iyileri, 500.000 dolarlık ödül havuzundan aslan payını almak için mücadele edecek.


Apex Legends’ın en büyük turnuvası başlıyor!

Toplam 80 takımdan oluşacak turnuvada takımlar, double-elimination bracket sisteminde rekabet edecek, yani Dota 2 sahnelerinden alışık olduğumuz ikili-eleme sistemi bu turnuvada uygulanacak. Upper ve Lower bracket liderlerinin nefes kesen finaline ise 15 Eylül 17:00 CEST’de (TSİ 18:00) tanıklık edeceğiz.

En inanılmaz eliminasyonlara, squad yok etmelerine ve sürpriz geri dönüşlere tanıklık etmek için Twitch, YouTube ve Mixer platformlarından bu heyecanı 13 Eylül’den itibaren takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, turnuvanın finalini de başından sonuna kadar Facebook üzerinden izleyebilirsiniz.

Katılacak Takımlar Listesi

Yayın Bilgisi

Ne Zaman?: 13-15 Eylül, 2019

Nereden İzlerim?: TwitchYouTubeFacebook veya Mixer

Yayın Ne Zaman Başlıyor?: Her gün 13:00 CEST (TSİ: 14:00)

Maçlar Ne Zaman Başlıyor?: Her gün 13:30 CEST (TSİ 14:30)

Final Tarihi: 15 Eylül, 17:00 CEST (TSİ 18:00)

 

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER