Oyun Haber

Hideo’nun yaratıcısı olduğu Death Stranding’in ilk videosu yayınlandı

Hideo Kojima’nın yaratıcısı olduğu Death Stranding’in ilk 4K tanıtım videosu Tokyo Game Show 2019’da oyun dünyasıyla paylaşıldı.

Hideo Kojima yaratıcısı olduğu Death Stranding, söz verdikleri gibi Tokyo Game Show 2019‘da ilk etapta 7 dakikalık bir tanıtım videosuyla karşımızda. Oyun dünyasında heyecan ile beklenen Death Stranding, Beyaz Saray’da geçen bir sahne ile bizlerle buluşturuldu.


İlginizi çekebilir: Hideo Kojima, Keanu Reeves ile işbirliği yapıyor olabilir

Paylaşılan videoda, ABD Başkanı Amelie, ana karakter Sam ve dağılmış bir ülkeyi toparlamaya çalışan bir organizasyonun başkanı Die-Hardman’ı bir görüşme yaparken görüyoruz. Ardından ise Amerika başkanı Amelie ve Die-Hardman, Sam’e hologram üzerinden Amelie’nin başına gelenleri ve bunu kimlerin yaptığını anlatıyor. Ardından ise ne yapmak istediklerini ve Sam’in görevini anlatıyorlar.

Hideo, oyunun videosunun paylaşılmasının ardından 30 dakikalık bir oynanış videosunun da paylaşılacağını duyurdu. Ancak oyunun oynanış videosunda maalesef oyuna ait haritalar ve başka bazı detaylar gösterilmeyecek.

Merak edilen konu Death Stranding ne zaman yayınlanacak? Death Stranding, 8 Kasım günü piyasada yerini alacak. Ve güzel haber ise oyunda Türkçe altyazı seçeneği olması. Önümüzdeki günlerde devam eden Tokyo Game Show 2019’da Death Stranding’in detaylarını ortaya çıkmaya devam edeceği söylentiler arasında yer alıyor.

İlginizi çekebilir: Borderlands 3’ün çıkış fragmanı yanlışlıkla ortaya çıktı

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER