Espor Haber

TSM, Los Angeles’ta 13 milyon dolarlık antrenman tesisi kuruyor

Temsilcimiz Broken Blade’in League of Legends takımında yer aldığı Kuzey Amerika organizasyonu TSM, 13 milyon dolarlık bir antrenman tesisi inşa ediyor. İşte tesis hakkında bilgiler.

Temsilcimiz Broken Blade‘inde League of Legends takımında yer aldığı TSM, ekibin antrenman merkezi olarak hizmet verecek olan Los Angeles’daki 2350 metrekarelik bir yapı için inşaata başlayacaklar. TSM’in yeni antrenman tesisinin değeri ise tam tamına 13 milyon dolar olacak.


Yeni tesis, ABD’deki tüm TSM operasyonları, oyuncu eğitimi, gelişimi ve içerik yaratma merkezi olacak. Bina için yapılan ilk planlara bir içerik stüdyosu, seyahat eden içerik yaratıcıları için yayın odaları, antrenman odaları ve bir fitness merkezi olacak. TSM, bu projeyle yeni esporcular yetiştirmeyi ve onları gelişine daha hızlı ve daha iyi bir şekilde yardım etmeyi planlıyor.

İlginizi çekebilir: Hideo’nun yaratıcısı olduğu Death Stranding’in ilk videosu yayınlandı

Lenovo, tesisin oyun salonu bilgisayarlarına ve diğer donanımlarına sponsor olacak ve donanımlarını sağlayacak. Lenovo Legion Lounge, TSM’in daha sonra geleceğini söylediği, bina için ilan edilen adlandırma haklarını ve ekipmanı içeren tek marka ortaklığı olmayacak. Böylelikle TSM, gelecekte başka markalar ile yapılacak olan tesis için anlaşmalar yapmaya hazır olduğunun sinyalini vermiş oldu. TSM’in merkezinin 2020 yılında açılması planlanıyor.

İlginizi çekebilir: Taktik Savaşları’na yeni bir şampiyon geliyor: Kai’Sa

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER