Espor Haber

Riot Games, LCK için yeni sunucusunu arıyor!

PapaSmithy’nin 100 Thieves’e transfer olmasından sonra Riot Games’in LCK tarafında sunucu boşluğu oluşmuştu. LCK için başvurular açıldı.

100 Thieves’in teklifini kabul ederek, Kuzey Amerika ekibinde genel menajerlik görevine getirilen Chris “PapaSmithy” Smith’nin boşluğunu kim dolduracak?


İlgili Haber: PapaSmithy, 100 Thieves’e katıldı

Uzun süredir Riot Games‘in Güney Kore’deki ofisinde görev yapan PapaSmithy, LCK‘in sevilen yüzlerinden bir tanesiydi. Ayrıca League of Legends‘ın Dünya Şampiyonası etkinliklerinde sunmuş olduğu birçok mücadeleyi izlemiştik. Ancak sürpriz şekilde görevinden ayrılarak, LCK takipçilerini üzdüğünü söyleyebiliriz.

Riot Games, LCK sunucusunu arıyor

PapaSmithy’nin boşluğunu doldurmak isteyen Riot Games ise beklendiği gibi harekete geçti ve LCK’in Analiz Masası için başvuruların açıldığını duyurdu. Ayrıca masada gördüğümüz Riot çalışanlarının nasıl bir görev üstlendiğine değinerek, boştaki pozisyon hakkında detaylı bir açıklama yapıldı:

“Renkli Espor Yorumcusu olarak, Profesyonel League of Legends hakkında aydınlatıcı ve eğlenceli görüşleri ile birlikte hem canlı yayınlarımızı hem de yayın dışı metin içeriklerimizi parlatabilirsiniz. Oyun bilginizden bir tutam alarak, yapacağınız renkli yorumlarda mükemmel bir tablo çizmeniz gerekiyor. Tabii ki isterseniz saatlerce durmaksızın konuşabilirsiniz, ancak sıra metin yazmaya geldiğinde, dijital kaleminizi çıkararak, satranç oynar gibi akıl oyunları yapmak gerek. League of Legends turnuvaları, Los Angeles’ta Pekin’de veya herhangi bir yerde olabilir, hazır ve nazır olmalısınız.”

Eğer sizde LCK için başvurmak istiyorsanız, linke tıklayarak başvurabilirsiniz. Başvurunuza özgeçmiş ve bir adet vesikalık eklemeniz gerektiğini hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir: Kai’Sa, Taktik Savaşları’nın şampiyon havuzuna eklenecek

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER