Dota 2

Regnant Esports, Intel ESL Türkiye Şampiyonu oldu

Kısa bir süre önce kurulan espor kulübü Regnant Esports, Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda kupa kaldırdı. Dota 2 takımıyla turnuvaya hükmeden ekip, tüm maçları kazanarak namağlup şampiyon oldu.

Webtekno’nun ana sponsoru olduğu espor takımı Regnant Esports, resmen ilk yıldan bomba gibi giriş yaptı. Katıldığı ilk ulusal çaptaki turnuvada onlarca zafer alan Regnant Esports Dota 2 takımı, Intel ESL Türkiye Şampiyonu oldu.


İzmir’deki final maçına çıkan Regnant Esports, Teknosa sponsorluğunda yürütülen Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda kupa kaldıran isim oldu. Takımın kurucusu Anıl Kıral ise şampiyonluk sonrası şunları dile getirdi:

Şampiyon Regnant Esports!

“Türkiye’nin en iyi espor kulübü olma yolunda ilerliyoruz. İlk maceramızda namağlup şampiyon olarak tüm espor camiasına kendimizi kanıtladık.”

Dota 2 takımının hedefi artık sadece Türkiye değil, dünyanın sayılı takımlarından biri olmak. Takımın kurucusu Anıl Kıral, “Hiç durmadan daha çok çalışarak, çok daha büyük başarılar elde edeceğimizden hiçbir şüphemiz yok” açıklamalarını yaptı.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER