Eğlence

Levo, yayınlarına Facebook üzerinden devam edeceğini duyurdu

Twtich üzerinden yayınlarını sonlandıracağını açıklayan sevilen yayıncı Levo’nun yeni durağı belli oldu. Levo yayınlarına Facebook üzerinden devam edecek. Bas Levo, bas!

Son bir aydır Twitch gündeminde olan konulardan biri olan Levent “Levo” Balım’ın yayınlarına devam edeceği platform belli oldu. Levo, Facebook Gaming ile anlaşmaya vardığı partnerlik ortaklığında yayınlarına Facebook üzerinden devam edecek.


Levo Facebook üzerinden yayınlarına devam edecek

Levo, bir gün önce yaptığı açıklamada Twitch ile yaşadığı iletişim kopukluğu nedeniyle yayınlarına bu mecra üzerinden devam etmek istemediğini dile getirmişti. Bir önceki haberimizde de belirttiğimiz üzere sevilen yayıncının yeni adresi Facebook oldu. Facebook Gaming’in özellikle son bir yıl içinde oyun sektöründe yer edinmek adına yoğun çaba gösteriyor.

Levo, Twitter adresi üzerinden paylaştığı bir gönderide yayınlarına Facebook üzerinden devam edeceğini belirtti. Levonun Facebook Gaming üzerinde yapacağı yayınları takip etmek için tıklayın.

Takipçiler ikiye ayrıldı

Uzun yıllardır yayıncılık hayatına Levo’nun kemik izleyici kitlesi oturmuş durumda. Sosyal medya üzerinden partnerlik anlaşmasını duyurmasının ardından gelen yorumlara bakarak, takipçilerin ikiye bölündüğünü söyleyebiliriz.

Bazı takipçiler, Levo’nun Facebook ile anlaşmasını olumsuz bir gelişme olarak görüyor. Takipçilerin büyük bir kısmı ise “sen nereye biz oraya” kafasında. Levo’yu takip etmek için sildiği Facebook hesabı yerine yeniden hesap açacağını söyleyen kişiler bile var. Yeni bir başlangıç yapacak olan yayıncı için bu şekilde bir kitleye sahip olması gerçekten büyük şans.

İlginizi çekebilir: TSM, Los Angeles’ta 13 milyon dolarlık antrenman tesisi kuruyor

Levo’ya yeni partnerlik anlaşmasında ve yayın hayatında başarılar dileriz.

Bu ve bu tip haberlerde kısa sürede haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER