Twitch

Levo’dan TF Blade’in banlanması hakkında ironik paylaşım

Levent Levo Balım, TF Blade’in Twitch’ten banlanmasının ardından şahsi Twitter hesabı üzerinden ironik bir paylaşımda bulundu.

TF Blade‘in League of Legends serüveninin Türkiye ayağı acı sonlandı. Avrupa, Kuzey Amerika sunucularından birinci sıraya ulaşmayı başaran TF Blade, League of Legends Türkiye Sunucusu ve Twitch‘ten banlandı. Konu hakkında Levent “Levo” Balım ironik bir paylaşımda bulundu.


Levo’dan TF Blade paylaşımı

Levo’nun paylaştığı açıklamada TF Blade’den ziyade Türkiye Sunucusu’nda oynayan oyunculara dikkat çekiyor. TF Blade kadar Türkiye Sunucusu’nda oynayan oyuncuların davranışlarının da yanlış olduğunu düşünen Levent “Levo” Balım, anlayan için çok ince göndermelerde bulunmuş. Açıklamanın tamamı şu şekilde:

“Adam yıllardır Twitch’te yayın yapıp Türkiye Sunucusu’na girdiğinde kendini kaybedip sinirlendiği için her maç bilerek intlendiği için ve sinirlerinin son damlasına kadar zorlandığı için hakaret etmiş Türk insanına ve şikayet sonucu kanalı kapatılmış. Pü TF Blade pü sen nasıl …(!)

Sen nasıl laf edersin her maç kaybetmen için uğraşan insanlara. Sen nasıl laf edersin anana avradına söven insanlara sen nasıl laf edersin işini icra etmene engel olanlara. Sen kimsin yaa TF Blade! oh iyi olmuş hak etmişti zaten düzgün konuş Osmanlı torunlarıyla (!)

Türk insanı hoşgörülü anlayışlıdır. Kesinlikle dürüst zeki ve çalışkandır. Bu gevur arkadaşımız Türk insanıyla konuşurken dikkatli olmalıdır. Ona Türk’ün gücünü gösteren bütün Solo q TR sunucusu Faker’larına teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Ülkemizi en iyi şekilde temsil edin.”

 

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER