League of Legends

LoLespor, Worlds 2019 öncesi Royal Youth için video hazırladı

LoLespor, Worlds 2019 öncesi Royal Youth için mini belgesel hazırladı. Videonun ilk serisinde takımın üst koridor oyuncusu İrfan “Armut” Tükek yer alıyor.

LoLespor, TBF 2019 kazananı Royal Youth için yeni bir video yayımladı. Yapılan sosyal medya paylaşımında bu videonun serinin ilk videosu olduğunu devamının geleceği anlaşılıyor. Worlds 2019‘un başlamasına sadece 18 gün kaldı!


LoLespor’dan Worlds 2019 öncesi Royal Youth’a özel seri

Worlds 2019 için geri sayım şimdiden başladı. LoLespor, Dünya Şampiyonası’nda mücadele etmeye hak kazanan temsilcimiz Royal Youth için mini bir belgesel serisi hazırladı. Serinin ilk video dün LoLespor YouTube kanalında yayınlandı.

Videoda takımın üst koridor oyuncusu İrfan “Armut” Tükek’e dikkat çekildiğini görüyor. Videoda Royal Youth’un finalde Bahçeşehir SuperMassive‘e karşı kazandığı seriden görüntüler izleyenleri karşılıyor.

Royal Youth’un başarılı üst koridor oyuncusu İrfan “Armut” Tükek, kısa kısa geçmişinden ve final serisindeki hislerinden bahsediyor. Özellikle Number1‘da oynadığı dönem orta koridor ve ormanda geçirdiği talihsiz anlar, esporcu olmaya hedefleyen kişilere ders niteliği taşıyor.

“2016’da Number1’a girdim. Yükselme ligindeydik. Beni beğenmediler orta koridordayken. Yerime koreli çekmişlerdi. Ben de dedim ormana geçeyim bari. Ormancı rolünde oynuyordum. Sonra onda da beğenmediler yerime koreli ormancı aldılar. En sonunda ben üst koridora geçtim. Beni beğenmediler diye şu an “Armut” oldum.” -Armut

Armut: Beni Royal Youth’un zayıf halkası olarak gördüler

Number1’da geçirdiği talihsiz dönemin ardından HWA Gaming macerasında dikkatleri çeken oyuncu, Broken Blade ile kıyaslanmaya başlamıştı. Bu konuya kendi bakış açısından açıklık getiren Armut, Broken Blade’in kendisine göre daha bir oyuncu olduğunu dile getirdi. Ayrıca Armut, oyun tarzının Broken Blade’in oyun tarzından çok farklı olduğunu düşünüyor.

“Ben açıkçası Jayce aldığım an kazanacağımızı biliyordum.” -Armut

Türkiye Büyük Finali’nde hiç heyecanlanmadığını söyleyen oyuncunun açıklamalarının tamamı ve LoLespor’un hazırladığı mini Royal Youth belgeselinin tamamını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER