PUBG Mobile

Kozmik Karınca, PUBG Mobile 9. Sezon kozmetiklerini inceledi

PUBG Mobile’ın sevilen yüzlerinden Kozmik Karınca, yeni sezonla birlikte gelen efsane hediyelerine kavuştu. PUBG Mobile Sezon 9’un en iyi kostümlerini gösterdi.

PUBG Mobile 9. Sezon ile birlikte heyecanla beklenen yenilikler ortaya çıktı. Tabii ki kilitli olan Royale Pass açıldı ve yükseltmeye sahip oyuncular hediyelerine kavuştu.


Oyuna önümüzdeki günlerde yeni bir araç olarak Helikopter gelmesi bekleniyor. Ancak yeni sezonun birden fazla teması olacağı için heyecan yaratan detaylar mevcut. Savaşçı ve Acımasız Şampiyon gibi temaların olduğu sezonla beraber oyuna dahil olan birbirinden ilginç kozmetikler mevcut durumda.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Sezon 9 Royale Pass Ödülleri

Sezon başlamadan önce sizlerle paylaştığımız haberlerde yeni sezonun Uzak Doğu kültürünü yansıtacağını dile getirmiştik. Kedi Maskesi, Samuray Kılıcı ve Samuray kostümleri gibi kozmetik detaylar PUBG Mobile‘a eklendi. Kozmik Karınca ise Elite Pass yükseltmesinin avantajını kullandı ve tüm ödülleri toplamayı başardı.

Yepyeni kozmetikleri inceleyen Kozmik Karınca’nın Sezon 9 ile alakalı daha henüz ilk videosu. Popüler ismin, incelemesi gereken birçok detay olduğunu söyleyebiliriz ve merakınızı dindirmek için kendisini takip etmeyi unutmayın.

En iyisi, sizleri Kozmik Karınca ile baş başa bırakalım!

Kozmik Karınca, PUBG Mobile Sezon 9 hediyelerini inceledi

1 Yorum

1 Yorum

  1. batuhan

    22 Kasım 2019 at 15:05

    Pubg mobile bütün telefonlara uyumlu olsaydı çok güzel olurdu ama değil biz pubg mobile’lı oynayamıyoruz çünkü telefon küçük sadece iphoneye mi yetiyor ya ben çok üzgünüm iphonem yok yapacak birşey yok pubg mobile’yeyi bütün telefonlara getisenin bütün her kez oynar ama getirmiyorsunuz niye getirmiyorsunuz getirseniz daha milyon kişi oynar bence getirin ben pubg mobile’yi çok seviyorum by.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER