Oyun Haber

Final Fantasy 7 Remake’den oynanış videosu geldi

Tokyo Game Show’da yapılan sunumlar arasında gösterilen Final Fantasy 7’den oynanış videosu geldi.

Tokyo Gmae Show yayınında, Final Fantasy 7 Remake’in oynanış videoları gösterildi. Oynanış videosunun büyük bir kısmı geçtiğimi etkinliklerden biri olan E3 2019’da zaten gösterilmişti. Bu defa izleyicilerine küçük bir sürpriz yaparak Aerith, Tifa ve Cloud’u da gösterdiler.


Oyunun yapımcısı olan Yoshinori Kitase, ayrıca oynanış videosunun anlatıcılığını da üstlendi. Anlatım Japonca ancak oynanış videosu, oyunun hayranlarına pek çok detay veriyor.

Final Fantasy 7 Remake Karakterler

Oyun partilerinde büyücü, şifacı olarak yer alan Aerith’in büyüsel yetenekleri gösteriliyor. Tifa büyüsel bir alan oluşturarak bu bölgede art arda Thunder saldırıları yapabiliyor.

Oyunun hayranlarını heyecanlandıran en büyük şey ise Ifrit oldu. Ifrit, bağımsız olarak olarak yönetilirken oyuncu, üç parti üyesini de bu sırada kontrol etmeye devam ediyor. Canavar Cloud’un emirlerini takip ederken, Cloud saldırdığında geri çekilince geri çekiliyor.

Ifrit, savaş alanını terk etmeden önce alevlerden oluşan bir hortum oluşturuyor. Düşmanının etrafını sararak öldüren bu hortumun efektleri de oldukça güzel.

İlginizi çekebilir: Hideo’nun yaratıcısı olduğu Death Stranding’in ilk videosu yayınlandı

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER