Dota 2

Evil Geniuses, kadrosunda köklü değişikliklere gitti

Evil Geniuses DOTA 2 kadrosunda büyük değişiklikler yaptı. Takımın iki numarası SumaiL yedeğe alınırken, 3 numara s4 ise serbest bırakıldı.

Evil Geniuses, bugün Dota 2 kadrosunda devada değişiklikler yaptı. Takım, Syed “SumaiL” Hassan ve Gustav “s4” Magnusson’u kenara alırken, kadroya yeni yüzler kazandırdı.


Son iki sezonu Fnatic ile geçiren Abed Yusop, EG’nin kadrosunun yeni 2 numarası oldu. Bununla beraber, Virtus Pro’dan Roman “RAMZES666” Kushnarev de EG offlane’i için transfer edildi.

S4 takımdan serbest bırakılırken, SumaiL’in EG ile olan kontratı hala sürüyor fakat, oyuncu yeni takım arayışı için müsade almış durumda.

Evil Geniuses yaşanan son gelişmelerle ilgili şu açıklamada bulundu:

“Öncelikle, takımımızda yaşanan ayrılıklardan bahsetmek doğru olacaktır. Gustav “s4” Magnusson’u serbest bırakıyoruz ve Sumail “SumaiL” Hassan’ın kontratı devam edecek, lakin oyuncu için transfer görüşmeleri açık durumda. Oyuncularımızın ikisi de EG’de bulundukları sürece bizden sonsuz saygı ve takdir kazandı. Elde ettikleri sonuçlar ve sarf ettikleri efor için teşekkür ediyoruz. İkisi de üst seviye yetenekler ve eminiz ki kendilerine layık takım arkadaşları bulacaklardır.”

Evil Geniuses’in DOTA 2 kadrosu ise şu şekilde:

  1. Artour “Arteezy” Babaev
  2. Abed “Abed” Azel L. Yusop
  3. Roman “RAMZES666” Kushnarev
  4. Andreas “Cr1t-” Nielsen
  5. Tal “Fly” Aizik

Koç: Sam “BuLba” Sosale

Menajer: Wilson”Fronz” Teng

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER