Espor Haber

Bwipo, Worlds 2019 öncesi dikkat çeken açıklamalara imza attı

Fnatic’in yıldız üst koridor oyuncusu Bwipo’ya göre Worlds 2019’da durdurulamayacak bir takım yok. Bwipo ve Fnatic oyuncularının açıklamaları haberimizde.

DetonatioN FocusMe’nin dün elde ettiği şampiyonluk ile birlikte Worlds 2019‘a katılacak 24 takımın tamamı belli olmuştu. Splyce’a karşısında kazanarak 2. Torba takımları arasına katılan Fnatic’te ise Grup Aşaması öncesi yüzler gülüyor.


İlginizi Çekebilir: Fnatic, Splyce’a karşı farklı kazandı

Hatırlatacak olursak, Worlds’e ön elemeden katılma riski bulunan Fnatic için LEC Bölge Elemeleri oldukça kritik durumdaydı. Ancak LEC‘yi Play-In aşamasında temsil edecek takım Splyce oldu ve böylece Fnatic’in iyi bir hazırlık dönemi fırsatı yakaladığını söyleyebiliriz. Bununla birlikte takımın YouTube kanalından paylaşılan videoda oyuncuların, Worlds hakkında düşüncelerine geniş bir yer verildi.

Bwipo: “Hiçbir takımın yenilmez olduğuna inanmıyorum”

Geçtiğimiz hafta Atina’da gerçekleşen mevsim finallerinde oyuncuların neler yaşadığını gösteren vlog, G2’ya kaybedilen finalin perde arkasını içeriyor.

Kaybedilen şampiyonluk sonrası “Hiçbir takımın yenilmez olduğuna inanmıyorum” şeklinde bir tepki veren üst koridor oyuncusu Gabriël “Bwipo” Rau, takım arkadaşı Rekkles gibi gözyaşlarına kapılmak yerine oldukça farklı bir tepki ortaya koymuş.

İlginizi Çekebilir: Worlds 2019’a katılacak takımlar belli oldu

Hatırlayacağınız üzere şampiyonluğun G2’ya gitmesinden sonra Fnatic’in deneyimli nişancısı Rekkles’ın sahnedeki yıkılışına şahit olmuştuk.

2019 Yaz Mevsimi Final serisini değerlendiren Bwipo: “Olanlar için özür dilemeyeceğim, takım arkadaşlarımla kazanmak için elimizden geleni yaptık.  Kazanmayı isteyen, bizden başka kimse yoktu, sadece bunu söyleyeceğim.”

Bwipo’nun Worlds şampiyonluğunu Invictus Gaming’e kaybettiklerinden sonra da benzer açıklamaları olduğunu hatırlıyoruz. Tekrardan final oynayacak güce sahip olup olmadıklarını şampiyonada gösterecekler. Destek oyuncusu Zdravets “Hylissang” Iliev Galabov ise Worlds 2019 öncesi gözdağı verdi ve finalde G2’yla karşılaşarak intikam almak istediklerinin altını çizdi.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER