League of Legends

Riot, All-Star 2019 etkinliğinde Taktik Savaşları turnuvası olacağını açıkladı

2019 yılının All-Star etkinliğinde birçok oyun modunun yanı sıra, ufak çaplı bir Taktik Savaşları turnuvası da yer alacağı Riot tarafından doğrulandı.

Riot Games sonunda, League of Legends hayranlarına 5-7 Aralık tarihlerinde Las Vegas’ta düzenlenecek olan All-Star 2019 etkinliği hakkında bazı bilgiler vermeye başladı.


All-Star 2019 etkinliği, tamamlanan koca bir sezonu kutlamak adına, profesyonel LoL sahnesinin en yetenekli oyuncularını bir araya getirecek. Üç günlük etkinlik, birden çok rekabetçi oyun modu, yardım etkinlikleri ve diğer özel oyun modlarına ev sahipliği yapacak.

Riot Games’in geçtiğimiz günlerde onayladığı bir başka eklenti ise, Taktik Savaşları da bu yılın All-Star etkinliğinin bir parçası olacak. Dünyanın en tanınan Taktik Savaşları oyuncularının bazıları Las Vegas’a davet edilecek ve son zamanların popüler oyun modunda birbirlerine karşı mücadele edecek.

Riot, aynı zamanda, League of Legends Partner Programı’na dahil olan 60 kişiyi de etkinliğe davet edecek ve bu kişiler profesyonel oyuncularla beraber sahneyi paylaşacak. League of Legends partnerleri, profesyonel oyuncular ve diğer LoL şahsiyetleri de Taktik Savaşları mücadelesinde yer alacak.

All-Star 2019 etkinliğinin içeri şöyle olacak:

  • All-Star 1v1 turnuvası
  • Taktik Savaşları turnuvası
  • 5v5 Sihirdar Vadisi
  • Şov Maçları
  • URF Modu (Kapalı Seçim)
  • Tandem Modu

64 oyuncu All-Star ünvanına layık görülecek ve etkinliğe katılacak. Etkinliğe katılacak diğer şahsiyetlerin listesi ise yakında Riot Games tarafından açıklanacak.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER