Diğer

League of Legends’ın büyük evrenini anlatan bir ansiklopedi yayımlandı

League of Legends’ın devasa evrenini en ince detaylarıyla anlatan The Realms of Runeterra kitabı Riot tarafından yayımlandı.

League of Legends evreniyle alakalı hikayeler okumaktan hoşlanıyorsanız, size iyi bir haberimiz var! Riot Games, The Realms of Runeterra (Runeterra’nın Diyarları) adında yeni bir kitap yayımladı. Kitap, popüler MOBA oyununun evrenine dair çeşit çeşit hikayeler ve destanlar içeriyor.


LoL, bir video oyununun sahip olabileceği en büyük evrenlerden birine sahip. Runeterra evreni, Demacia Krallığı’ndan başlıyor, Gölge Adalar’ın uğursuz kıyılarına kadar uzanıyor. Oyundaki her şampiyon, okunmaya değer, detaylı hikayelere sahip.

Riot’un yaptığı açıklamaya göre kitap, Runeterra’nın 11 krallığının kronik sorunlarını, amansız rekabetlerini ve ittifaklarını anlatıyor. Bununla beraber, kitap birçok şampiyonun hikayelerine detaylı dokunuşlarda bulunuyor.

Realms of Runeterra (Runeterra’nın Diyarları) aynı zamanda LoL dünyasını kafanızda hayal etmenize yardımcı olacak birçok yeni illüstrasyon, harita ve orijinal anlatımlar içeriyor.

Birçok LoL sever, kitabın olması gerekenden fazla detaylı olduğunu düşünüyor ve Riot’un, LoL evrenini bir role-play oyunu haline getirmesi gerektiğini belirtiyor. RPG veya MMORPG türünde bir oyunun LoL evreni için oldukça uygun türler olduğu topluluk tarafından dile getirildi.

Kitap için Amazon, Barnes and Noble, BAM ve Indiebound platformlarından erken sipariş yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER