PUBG

PUBG’ye Mithrain Kostümleri geliyor!

PUBG, Mithrain’e nihayet “Kankam Tut!” diyebildi.

PUBG Mithrain Kostümleri

Twitch Türkiye’nin popüler yayıncılarından Mithrain, uzun süredir beklemekte olduğu kostümlerine kavuşuyor. Hatırlatmak gerekirse, PUBG’ye dahil olan pek çok yayıncı kozmetiği mevcut durumda. Ancak tasarımlarını aylar önce yollayan Mithrain‘e bir türlü sıra gelmemesi kafaları oldukça karıştırmıştı.


Bununla birlikte daha önce oyuna eklenen benzer içeriklere sahip yayıncıların, Mithrain gibi PEL seviyesine ulaşamamış olmaları ise dikkat çekti. Ayrıca zaman zaman Mithrain’in de canlı yayın sırasında kostüm konusuna değindiğini hatırlıyoruz. Popüler isim, PUBG’ye sesini duyurmaya çalışıyordu.

PUBG Mithrain Kostümleri ne zaman gelecek?

Ancak merakla beklenen haber geldi. Sosyal medyadan kostümlerin geleceğini açıklayan Mito, kostümlerin oyuna dahil olacağı tarihi duyurdu. Ceket ve Tişört gibi parçalardan oluşan PUBG Mithrain Kostümleri ile birlikte Mithrain’le özdeşleşen logoyu yansıtan SLR kaplaması gelecek.

PUBG‘ye 25 Eylül 2019 tarihinde dahil olacak kostümlerin ilgi çekici olduklarını söyleyebiliriz. Ancak oyun sırasındaysa, koyu renklerden oluşan kostümler olduklar için rakiplerinizin yerinizi tespit etmesi çok da kolay olmayacaktır. Kostümlerin oyundaki halini görmek için sabırsızlanıyoruz!

İlginizi Çekebilir: Mithrain’in PUBG Lite Ayarları

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER