League of Legends

Royal Youth mini belgeselinin ikinci bölümü yayımlandı

LoLespor tarafından paylaşılan ve Royal Youth için hazırlanan mini belgesel serisinin ikinci videosu yayımlandı. Bu videonun odağında takımın ormancısı Can “Closer” Çelik yer alıyor.

2019 TBF şampiyonu olan Royal Youth için hazırlanan mini belgeselin ikinci bölümü yayınlandı. Hatırlayacağınız üzere ilk bölümün konuğu takımın üst koridor oyuncusu İrfan “Armut” Tükek idi. Belgeselin ikinci bölümünde takımın başarılı ormancısı Can “Closer” Çelik’e yer verildi.


Pes Etmeyenler ikinci bölüm: Closer

Video geçen sezon Royal Youth’un Bahçeşehir SuperMassive’e karşı kaybetti Türkiye Büyük Finali ile başlıyor. Royal Youth o yıl rüya gibi bir sezon geçirmişti ve birçok kişi tarafından finalin favorisi olarak görülüyordu. Ancak Bahçeşehir SuperMassive birçok kişiyi yanılttı ve TBF’nin kazananı oldu.

Maç sonunda hastalığını şahsi Twitter hesabı üzerinden dile getiren Can “Closer” Çelik, birçok kişi tarafından ofansif yorumlara maruz kalmıştı. Closer, o dönemi ve yaşadıklarını şu cümlelerle anlatıyor.

“TBF’de çok hastaydım; 2018’de. Sanki elimi kıpırdatamıyordum. Maçtan sonra hatta bu konuyla alakalı tweet attım ama “hastalıktan dolayı kaybettik” değil de, “Closer daha iyisini yapabilirdi” diye anlatmaya çalıştım. İnsanlar üstüme çok geldiği için bayağı üzüldüm. Zaten kötü bir dönem geçiriyordum. Hem kupayı kaybettik, o kadar favoriyken. Toparlamam bayağı vaktimi aldı.”

Closer, ilk videoda Armut’un dile getirdiği gibi geçmişten bugüne kariyerinin kısa bir özetini geçiyor. Beşiktaş’a katıldığında yaşadıkları, Royal Youth döneminde yedek geçirdiği bir sezon boyunca tek başına çok çalıştığı dönemlere kısa kısa değiniyor. LoLespor tarafından paylaşılan mini belgeselin ikinci bölümünü aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER