Oyun Haber

Call of Duty: Mobile’ın çıkış tarihi belli oldu

Call of Duty: Mobile’ın çıkış tarihi belli oldu. Oyun hakkında bilgiler ve modları belli oldu.

Activision, amiral gemisi birinci şahıs nişancı atıcı oyunu olan Call of Duty, 1 Ekim’de iOS ve Android kullanıcıları için mobil cihazlara geleceğini açıkladı.


Call of Duty: Mobile neleri içerecek?

Oyun ilk ücretsiz Call of Duty oyunu olacak ve hem çok oyunculu hem de Battle Royal modu olacak. Call of Duty: Mobile, Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Black Ops serisinin birleştirilmiş versiyonu olacak. Bu nedenle, fanlar ikonik özelliklerin ve haritaların oyuna tekrar dahil edilmesini bekleyebilir.
Team Deathmatch, Domination, Gun Game ve Search and Destroy gibi popüler oyun modlarıda oyuna dahil edilecek. Trailerda ayrıca Nuketown, Hijacked ve Crash gibi ikonik haritalar ortaya çıktı.

İlginizi çekebilir: GTA 5 Sistem Gereksinimleri, GTA V kaç GB yer kaplar?

Oyuncular ayrıca dereceli modunda oynayabilecek ve John ‘Soap’ MacTavish, Simon ‘Ghost’ Riley ve Alex Mason dahil olmak üzere birden çok karakterin kilidini açabilecekler.

Çok oyunculu, birincil ve ikincil silahlar, bir asker tipi, bir operatör becerisi, ölümcül ve taktik teçhizat ve üç ek eşya içerebilecekler.

Black Ops 4’teki Batlle Royale modu gibi, oyuncular Call of Duty: Mobile’da Solo, Duo veya Quads şeklinde oynayabilir. Harita arazisinde, ATV’ler, helikopterler ve taktik sallar tarafından geçilebilecek kara, deniz ve hava yer alacak. Ayrıca oyuncular birinci şahıs veya üçüncü şahıs modunda oyunu oynayabilecekler.

İlginizi çekebilir: Gears 5 ilk haftasında 3 milyon oyuncu barajını aştı

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER