Oyun Haber

Euro Truck Simulator 2 için merakla beklenen İstanbul ve Edirne görüntüleri paylaşıldı

2019 yılının sonlarına doğru çıkması beklenen DLC paketinden yeni görüntüler geldi. Kısa süre içerisinde ETS2’de İstanbul’daki Metrobüs manzaralarını görebiliriz.

Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea

SCS Software tarafından Euro Truck Simulator 2‘ye dahil edilece yeni DLC paketi Road to the Black Sea için nefesler tutuldu. Türkiye, Romanya ve Bulgaristan gibi ülkelerden pek çok şehir göreceğimiz DLC’den yeni görüntüler ortaya çıktı.


Karadeniz bölgesinde yer alan kasaba ve köylerin olacağı DLC paketinde İstanbul ve Edirne’nin olacağı açıklanmıştı. Fakat şimdiye kadar ortaya çıkan detaylarda daha çok Romanya’dan görüntüler vardı. Bununla birlikte Türkiye’deki şehirlerin, nasıl olacağını merak eden ülkemizdeki ETS tutkunlarının beklediği haber geldi.

Euro Truck Simulator 2’den İstanbul ve Edirne manzaraları!

Steam platformunun unutulmaz oyunlarından Euro Truck Simulator 2’nin henüz yayınlanmayan DLC paketinden yeni görüntüler paylaşıldı. Görüntülerdeki İstanbul’dan yansıyan Metrobüs manzaraları ise dikkatlerden kaçmadı.

Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea’den bir İstanbul görüntüsü

SCS Software, oyunun yeni içeriği için detaylar konusunda başarılı olmak istiyor gibi görünüyor. Kapı Kule Sınır Kapısı’ndan itibaren Türkiye yolları didik didik incelenmiş. Edirne’deki Selimiye Camii ve İstanbul’daki 15 Temmuz Şehitler Köprüsü gibi önemli ayrıntıların DLC paketinde yer alması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Apple Arcade’in Türkiye için abonelik ücreti dudak uçuklattı!

2019 bitmeden önce satışa sunulması beklenen ETS2 Road to the Black Sea için yeni paylaşılan detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Euro Truck Simulator 2’nin şu anki fiyatının 39 TL olduğunu hatırlatalım. DLC’nin ücretsiz olması beklenmiyor.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER