League of Legends

G2 Jankos, Worlds 2019’u G2 ya da Fnatic’in kazanacağını düşünüyor

G2 Esports takımının başarılı ormancısı Jankos, Worlds 2019 tahmini için erken davrandı. Jankos, Worlds 2019’u bir Avrupa takımının kazanacağını düşünüyor.

G2 Esports League of Legends takımının ormancı rolünü üstlenen deneyimli oyuncusu Marcin “Jankos” Jankowski, Worlds 2019‘u bir Avrupa takımının kazanacağını düşünüyor. Tecrübeli oyuncu yaptığı açıklamada Worlds 2019’u G2 Esports ya da Fnatic‘in kazanacağını iddia etti.


Jankos: Worlds 2019’u G2 ya da Fnatic kazanacak

Geçtiğimiz Dünya Şampiyonası’nda son dört takımdan üçü Avrupa ve Kuzey Amerika Bölgesi takımlarından oluşuyordu. Geçen Dünya Şampiyonası’nde oldukça başarılı bir performans ortaya koyan G2 Esports takımından Jankos, bu yıl da Avrupa takımlarının Dünya Şampiyonası’na hükmedeceğini düşünüyor.

Jankos, Polonyalı epor web sitesi eweszle ile yaptığı röportajda düşüncelerini dile getirdi. Jankos, hem G2 hem de Fnatic’in Worlds 2019’un favori takımları olduğunu söyledi. Jankos açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“Şu anda önümüze çıkan herkesi yenebileceğimizi düşünüyorum. Daha önce Invictus Gaming, Royal Never Give Up ve SK Telecom T1’a karşı oynadık. Onlara karşı galip geldiğimizden beri onlar artık 1 numara değiller. Bence biz Griffin ve DAMWON Gaming gibi takımları da yenebiliriz.”

Sürprizlerin takımı G2 Esports

G2 Esports, şüphesiz son dönem sahip olduğu kadro ile birlikte League of Legends takımları arasında en geniş şampiyon havuzuna sahip kompozisyonlar kurabilen takımlardan biri. Eski orta koridor oyuncuları Perkz’ün alt koridora geçişinin ardından orta koridora takviye yaptıkları “Baby Faker” lakaplı Caps ile birlikte sürpriz şampiyon seçimleriyle dikkat çekiyorlar.

LEC’de bu sezon mevsimin takımı ödülünde beş G2 oyuncusu yer alıyordu. Bu G2’nun ne denli güçlü ve tehlikeli bir takım olduğunu göstegesi. Tahmin edilemeyen seçim yasaklama ekranı tercihleri ve agresif oyun stilleri ile rakibi için çok büyük bir tehdit oluşturan G2 Esports, Worlds 2019’un favorileri arasında yer alıyor.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER