Oyun Haber

198 TL değerindeki 6 Batman oyunu Epic Games’te ücretsiz oldu!

Batman Arkman ve LEGO serisinin 198 TL değerindeki toplam 6 oyunu Epic Games ve Warner Bros işbirliği ile ücretsiz olarak erişime sunuldu.

Epic Games karşımıza ücretsiz olarak 6 Batman oyunu ile çıkıyor. Batman Arkman serisi ve LEGO serisi, Warner Bros ve Epic Games işbirliği ile ücretsiz erişime sunuldu. Ücretsiz olarak erişime sunulan 6 Batman oyununun toplam değeri ise 198 TL.


Öncelikle Rocksteady’nin geliştiriciliğini üstlendiği Batman: Arkman serisinin Batman: Arkman Asylum, Batman: Arkman City ve Batman: Arkman Knight oyunlarının tamamı ücretsiz olarak erişime sunuldu. Batman: Arkman serisinin bu üç oyunu Epic Games’teki toplam değeri 99 TL. Bu serinin Warner Bros Montreal tarafından geliştirilen Batman: Arkman Origins oyunu ise ücretsiz olarak erişime sunulmadı.

İlginizi çekebilir: Euro Truck Simulator 2 için merakla beklenen İstanbul ve Edirne görüntüleri paylaşıldı

Diğer üç oyun ise Traveller’s Tales tarafından geliştirilen LEGO Batman serisinin LEGO Batman, LEGO Batman 2: DC Super Heroes ve LEGO Batman 3: Beyond Gotham oyunlarının üçü ücretsiz olarak erişime sunuldu. Batman’in LEGO Batman serisinin bu üç oyununun ise toplam değeri 99 TL.

Bu 6 oyuna sahip olmak için tek yapmanız gereken Epic Games hesabına sahip olmak. Eğer Epic Games hesabınız yoksa ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Blizzard, WoW Classic’e DDoS saldırısı yapanların peşine düştü

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER