League of Legends

LoL 9. Sezon ne zaman tamamlanacak?

Riot Games, League of Legends Sezon 9’un ne zaman sona ereceğini açıkladı. Ancak merak etmeyin, istediğiniz kümede bitirerek ödülleri kazanmak için yeterli süreniz olacak.

Riot Games tarafından belirli aralıklarla paylaşılan yazı dizisi Riot’a Sor ile birlikte oyuncuların merak ettiği konular açıklığa kavuşmaya devam ediyor. Oyuncuların bir numaralı gündem maddesine dönüşen “2019 Dereceli Sezonu ne zaman sona erecek?” sorusu ve Takım Savaşları, URF hakkında merak edilenler cevap buldu.


Bildiğiniz gibi sezon tamamladığı zaman, sezonun en önemli ödülü olan Şanlı kostüm ortaya çıkıyor. Tabii, hediyeye sahip olmak için Gold veya daha üzeri bir ligde yer alıyor olmanız gerekiyor. Oyunculara geçtiğimiz sezonlarda sırasıyla Maokai, Graves ve Orianna gibi şampiyonların Şanlı kostümleri hediye edilmişti.

İlginizi Çekebilir: League of Legends 10. Yıl etkinliği için nefesler tutuldu

League of Legends 9. Sezon ile 3 ayrı mevsim olarak karşımıza çıkan Lig Sistemi, oyuncuların farklı farklı süslemeler elde etmesine olanak sağladı. Ayrıca Dereceli Zırh ve Sihirdar Simgeleri gibi birçok sevindirici hediyeler olduğunu hatırlatalım.

LoL 9. Sezon ne zaman bitiyor?

League of Legends’ın resmi internet sitesi üzerinden oyuncuların sorularını yanıtlayan Riot Games, yazımızın başında bahsettiğimiz konular hakkında konuştu. 2019 Dereceli Sezonunun, 13 Kasım 2019 tarihinde sona ereceği açıkladı.

Fakat açıklamada “tuhaf bir şeyle karşılaşırsak tarih değişebilir” şeklinde yer alan ifadenin biraz kafaları karıştırdığını söyleyebiliriz. Ayrıca LoL 9.19 Yaması ile birlikte Taktik Savaşları moduna karşılaşma geçmişi ekleneceğinin müjdesi verildi.

LoL 9.19 Yaması hakkında açıklanan detaylar ilgili makalemizde

URF ne zaman geliyor?

Bununla birlikte Riot’a Sor ile birlikte League of Legends‘ın sevilen oyun modlardan bir tanesi olan URF’un ne zaman döneceği de hakkında cevap verildi. Henüz hangi yamaya dahil edileceği bilinmeyen URF, yılın sonlarına doğru gelecek.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER