CS: GO

IEM Beijing 2019’un son davetiyesi FaZe Clan’a gitti

7-10 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan IEM Beijing 2019’un son davetiyesi FaZe Clan’a gitti. İşte etkinlikte yer alacak takımlar listesi ve ödül havuzu hakkında bilgiler.

FaZe Clan‘ın ESL tarafından düzenlenen IEM Beijing 2019 davetiyesini kabul ettiği duyuruldu. Böylelikle turnuva organizatörleri tarafından verilecek olan son davetiye FaZe’e gitmiş oldu.


250 bin dolar ödül havuzlu IEM Beijing 2019 etkinliğinde daha önce CS: GO’nun devleri Liquid, Astralis, NRG ve Vitality’nin yer alacağı açıklanmıştı. Toplamda 5 davetiye ve 3 elemelerden gelecek olan 8 takımın yer alacağı etkinlikte sadece 3 elemelerden gelecek takım belli değil. Yapılacak elemeler ise şöyle; Asya Elemeleri, Çin Elemeleri ve GG.BET Beijing Invitational olacak. IEM Beijing 2019 etkinliği, 7-10 Kasım tarihleri arasında Çin Pekin’de oynanacak.

İlginizi çekebilir: Berk Rip Tepe CFG: Güncel Config Ayarları ve Ekipmanları

FaZe Clan 16 Eylül’de açıklanan dünya sıralamasında 11. sıraya kadar gerilemişti. En son StarLadder Major 2019’da yer alan FaZe, bu etkinlikte 12-14. sırada yer alarak beklentinin altında kalmıştı. Temmuz ayının ortalarında yer aldığı BLAST Pro Series Los Angeles 2019’da ise Liquid ile final oynama başarısı göstermişti.

IEM Beijing 2019’da yer alması kesinleşen takımlar listesi:

 Liquid
 Vitality
 FaZe
 Astralis
 NRG
 GG.BET Beijing Invitational
 Çin Elemeleri
 Asya Elemeleri

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER