PUBG Lite

PUGB Mobile Lite 0.14.1 Güncellemesi: Golden Woods geldi!

PUBG Mobile’ın daha hafif sürümü olan PUBG Mobile Lite, yeni harita, sezon, silahlar, arcade modu, dereceli sistem ve daha fazlasını ekleyen PUBG Mobile Lite 0.14.1 güncellemenin detayları.

PUBG Mobile’ın daha hafif sürümü olan PUBG Mobile Lite, yeni harita, sezon, silahlar, arcade modu, dereceli sistem ve daha fazlasını ekleyen büyük bir güncelleme alıyor. Güncellemenin boyutu 44 MB oldu.


Yeni harita Golden Woods ve PUBG Mobile’daki Sanhok haritasına benziyor. Haritanın dikkat çeken özellikleri ise diğer haritalara göre daha küçük ve bu sayede yakın çatışma imkanı ve oyunun daha hızlı sona ermesi sağlanıyor. Ayrıca haritanın küçük olması loot bölgelerinin de küçük olmasına sebep veriyor. Pusu kurmayı sevenler için ideal bir harita olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili haber: PUBG Mobile Lite’nin yeni haritası duyuruldu: Golden Woods

PUBG Mobile Lite’ın ilk sezonu 1 Ekim’de başlayacak. Ayrıca oyuna başarı sistemi de eklendi. Bu, oyunculara para biriktirmeleri, kozmetik ürünler vb. gibi değerli ödüller kazanma şansı verecek. Güncelleme ayrıca bir dereceli sistemi de ekliyor. Oyuncular artık belirli görevleri tamamladıktan sonra rütbe atlayabilecekler.

PUGB Mobile Lite’a Savaş Modu geldi!

“Savaş modu” da nihayet oyuna geliyor. Bu arcade modu, tek hedefin öldürmek olduğu hızlı tempolu bir oyun sunuyor. Oyuncular elendikten sonra haritada yeniden doğacaklar. Oyunu daha heyecanlı kılan, roket güdümlü el bombası fırlatıcı (RPG-7) eklenmesi. Bu mod, klasik modda takılmak yerine sadece rastgele oynamak isteyen oyuncular için harika bir alternatif olacak.

Bazı silahlar ve diğer PUBG versiyonlarından bir araç da güncelleme ile birlikte geliyor. Gelecek olan silahlar PP-19 Bizon, QBZ ve QBU tüfekler olacak. Dört tekerlekli araç, UAZ da oyuna geliyor.

İlginizi çekebilir: PUBG’ye Mithrain Kostümleri geliyor!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER