League of Legends

Ashe ve Darius için Vahşi Batılı kostümleri gelebilir

LoL PBE sunucusuna gelen yamanın içeriğinde Vahşi Batılı Ashe ve Vahşi Batılı Darius ifadeleri ortaya çıktı. Data Madencileri yine işbaşında!

League of Legends‘ın merakla beklenen LoL 9.19 Yaması, PBE sunucusunda yayımlandı. Belki de Worlds 2019’un kaderini belirleyecek yamanın neler içereceğini sizlerle paylaşmıştık. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir: LoL 9. Sezon ne zaman sona erecek? 

Bununla birlikte oyun geliştiricileri, bizleri merakta bırakmamak için planlanan denge değişikliklerini paylaşmıştı. Ancak Data Madencileri tarafından PBE’ye dahil olan yamanın dosyalarında sürpriz bir detay olduğu tespit edildi!

League of Legends’a yeni Vahşi Batılı kostümleri mi geliyor?

Daha önce Yasuo, Jhin, Urgot, Lucian ve Thresh gibi şampiyonlar için gelen Vahşi Batılı kostüm serisine dahil olacak sıradaki şampiyonlar merak konusuna olmuştu. Ayrıca oyuncular, aynı kostüm serisinin mevcut ifadelerine de sahip olabildikleri için Vahşi Batılı kostümlerinin oldukça sevildiğini söyleyebiliriz.

PBE dosyalarını inceleyen Veri Madencileri ise Ashe ve Darius’un oyuna eklenecek yeni ifadeleri olduğunu sızdırdı. Vahşi Batılı Ashe ve Vahşi Batılı Darius olarak adlandırılmış ifadeler, oyuncuları yeni sürprizlerin beklediğini gözler önüne serdi.

Şimdilik yeni kostümlerin nasıl bir görüntüye sahip olduğu bilinmiyor. Fakat son olarak Thresh ve Lucian için gelen Vahşi Batılı kostümlerinin mükemmel olduklarını hatırlıyoruz. Riot’un yine oyuncuları heyecanlandıracak şekilde detaylara sahip kostümler çıkaracağını varsayabiliriz. Ayrıca kostümlerle alakalı olarak detaylar ortaya çıktıkça, paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: LoL 9.19 Yaması için detaylar

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER