League of Legends

TwitchCon 2019: Twitch Rivals LoL turnuvası nereden izlenir?

2 gün sonra başlayacak olan TwitchCon için nefesler tutuldu. Twitch’in Kuzey Amerika ve Avrupa topluluğunu karşı karşıya getirecek League of Legends turnuvası hakkında detaylar!

TwitchCon 2019‘da League of Legends heyecanı yaşanacak. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek etkinlikte Twitch platformunun popüler yayıncıları sahneye çıkacağı için LoL takipçilerinin yoğun ilgisi olması bekleniyor.


TwitchCon 2019’un ikinci gününde Sihirdar Vadisi ve Taktik Savaşları festivali yaşanacak. Günün açılışında Kuzey Amerika ve Avrupa’nın en çok izlenen popüler League of Legends yayıncıları arasında gösteri maçı oynanacak. Ardından Taktik Savaşları TwitchCon şampiyonunun belli olacağı turnuvaya geçilecek.

Hatırlatmak gerekirse çevrimiçi olarak oynanan Road to TwitchCon turnuvasında başarıya ulaşan yayıncılar, TwitchCon 2019 etkinliğindeki merakla beklenen Taktik Savaşları turnuvasına katılma hakkına sahip olmuştu. Ayrıca Twitch Rivals’a davet edilen popüler yayıncılarda bulunuyor. Bununla birlikte son olarak şampiyonluğa çok yaklaşan Şükrü “Uthenera” Şentürk, etkinlikte yer alacak isimlerden bir tanesi.

İlginizi Çekebilir: Uthenera şampiyonluğu son maçta kaçırdı

TwitchCon 2019’un League of Legends turnuvasında Tyler “Tyler1” Steinkamp ve Imane “Pokimane” Anys gibi tanıdık yüzlerde olacak. Peki ya ne zaman?

Twitch Rivals League of Legends turnuvası ne zaman?

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde gerçekleşecek TwitchCon 2019’daki Twitch Rivals League of Legends turnuvası, 28 Eylül 2019 tarihinde oynanacak.

Twitch Rivals League of Legends turnuvası nereden izlenir?

Taktik Savaşları ve Sihirdar Vadisi’nde 5v5 gibi turnuvalardan ibaret olmayacak olan etkinlikte pek çok Twitch Rivals League of Legends turnuvası, daha önce olduğu gibi resmi Twitch kanalından canlı yayınlanacak.

www.twitch.tv’de TwitchRivals’den canlı video izleyin

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER