Oyun Haber

The Last of Us Part 2 Türkçe altyazı ve dublaj seçeneğiyle çıkıyor

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan!

The Last of Us 2 için meraklı bekleyiş son buluyor. Dün PlayStation tarafından, The Last of Us serisinin ikinci oyununu bekleyenleri mutlu eden bir paylaşım yapıldı. State of Play etkinliğinde yapılan paylaşımda, oyunda Türkçe dublaj ve altyazı seçeneklerine de yer verileceğinin bilgisi paylaşıldı. Peki The Last of Us 2 ne zaman çıkıyor?


The Last of Us 2 tanıtım videosu heyecan yarattı

Merakla beklenen serinin ikinci oyunu The Last of Us 2, 22 Şubat 2020 tarihinde piyasaya sürülecek. Yapımcı şirket, dün paylaştığı makalede beş yıl önce çalışmaya başladıkları oyunun yapım sürecinden bahsetti. Oyuncular tarafından çok sevilen karakterler ve hikayenin devamı için üstlerinde çok baskı hissettiklerini söylüyorlar.

21 Şubat 2020 tarihinde çıkacak olan oyunun beş farklı sürümü bulunuyor. Bu sürümler fiyatlarıyla birlikte şu şekilde:

  • Standart: $60
  • Deluxe: $70
  • Özel: $80
  • Koleksiyon: $170
  • Ellie: $230

Oyunun sunduğu bu paketlerlerin Türkiye’de satışının yapılıp yapılmayacağı bilgisi henüz paylaşılmadı. Şimdilik Türkiye’de sadece Standart Edition paketinin satılacağı bilgisi var. Bu paketin siyafı ise 429 Türk Lirası tutarında göze çarpıyor.

Türkçe dil desteği

Duyuruda Türkçe dublaj ve altyazı seçeneğinin de olacağı bilgisi, Türk takipçiler tarafında büyük heyecan yarattı. Hikaye oyunlarını seven kişilerin  en sevdiği oyunların başında gelen The Last of Us’ın tanıtım videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

The Last of Us 2’nin Standart paketi haricinde diğer paketlerde, 48 sayfalık özel kitapçık, rozetler, metal saklama kutusu ve çanta gibi ayrıcalıklar bulunuyor. Oyunun soundtracklerini içeren bir plak ise oyun haricinde sahip olabileceğini ekstra içeriklerden biri.

Oyunun iki disk çıkacağı söylentileri var ama bu konu hakkında da paylaşılmış net bir bilgi yok. İlerleyen günlerde bu konu da ayrıca netlik kazanacak detaylar arasında yer alıyor.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER