PUBG Mobile

PUBG Mobile Kaldıran En İyi Telefonlar!

Oyuncu sayısı olarak diğer platformlardaki oyunlara kafa tutan PUBG Mobile’ın Telefon Sistem Gereksinimleri için bilinmesi gerekenler! Performans olarak en iyi cihazları sizler için derledik.

PUBG Mobile Kaldıran Telefonlar

PC platformunda ciddi bir oyuncu kaybı yaşayan PUBG‘nin en önemli avuntusu PUBG Mobile oldu. Google Play ve App Store’un zirvesinde yer alan oyun, alternatif bir eğlence sunabiliyor ve aynı zamanda yine rekabetçilik ön planda.


Fakat diğer oyuncularla en iyi şekilde rekabet etmek için kaliteli oyun deneyimi sunan bir cihaza sahip olmak, başarıya giden yolda kilit rol oynayabiliyor.

Ayrıca cihazınızın oyun sırasındaki performansına etki etmekte olan Pil Seviyesi, İnternet ve PUBG Mobile Ayarları gibi durumlarda mevcut. Konuyla alakalı olarak rehber niteliği taşıyan ilgili makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Kaldıran Telefonlar

Öyleyse, yazımızın konusuna gelelim! Bildiğiniz üzere PUBG Mobile telefon sistem gereksinimleri zaman içerisinde gelişmeye başladı. Bununla birlikte güncel işletim sistemine sahip olduğu için PUBG Mobile Kaldıran Telefonlar, hala uyumlu bir oyun deneyimi sağlamakta. Ancak oyunun gelişen dinamikleri, oyuncuları donanım olarak en iyi durumda olan cihazlara yönlendireceğini varsayabiliriz.

Yazımızda ise en iyi performans veren cihazlara ve PUBG Mobile’ın telefon sistem gereksinimleri gibi merak uyandıran önemli konulara yer vereceğiz!

En İyi 6 Cihaz:

  • OnePlus 6T
  • Xiaomi 2. POCO F1
  • Honor Play
  • Vivo V11 Pro
  • Samsung Galaxy M20
  • Vivo V9Pro
  • Honor 8X
  • Redmi Note 6 Pro

Listemizde yer vermemiş olsak bile iOS cihazları arasında iPhone 8 ve iPhone XS Max gibi cihazların en iyileri olduğunu olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Apple tarafından henüz yeni duyurulan iPhone 11 için gerekli veriler henüz ortaya çıkmadı, ancak listemizin zirvesinde yer alacağından kuşkumuz yok.

İlgili Haber: PUBG Mobile Kaldıran Telefonlar Listesi

Daha önce iOS ve Android işletim sistemlerine geniş yer ayırmıştık, ancak kısaca bir özet geçebiliriz. PUBG Mobile Akıllı Telefon Sistem Gereksinimleri neler?

İşte bilinmesi gerekenler!

PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri Telefon

500’den fazla Android cihazın, PUBG Mobile ile uyumlu bir şekilde çalıştığı biliniyor. Ancak Android 5.1.1 ve 2 GB RAM’e sahip olmak gerek.

Android’e göre donanım açısından alternatif seçenekleri olmayan iOS ise iPhone 5, iPad Mini ve iPad Air hariç bütün kullanıcılarına PUBG Mobile deneyimi sunabiliyor. Ancak iOS 9’un olmazsa olmaz olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile, iOS 13 konusunda uyardı!

PUBG Mobile destekleyen cihazlar 2019 yılında iyi bir iş çıkardı. Her güncellemede yapılan yenilikler, PUBG Mobile Telefon Sistem Gereksinimleri seviyesini yükseltiyor ve bu sebeple önümüzdeki yıl farklı bir makaleyle karşınıza çıkabiliriz.

Bu tür içeriklerden haberdar olmak için GGespor’un sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz! Yorumlarınızı bekliyoruz!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER