CS: GO

Evil Geniuses, CS: GO sahnesine NRG’nin kadrosuyla geri döndü

CS: GO sahnesinin eskilerinden Evil Geniuses, NRG’nin kadrosunu kendi forması altına alarak CS: GO sahnesine geri döndü.

Evil Geniuses, CS: GO arenasına geri dönüyor. Organizasyon, bu hafta sonu ESL One New York’ta NRG takımını kendi bayrağı altına alarak sahneye geri dönüş yapıyor.


Evil Geniuses’ın resmi açıklamasına göre, hareket “kapsamlı müzakerelerin ardından” tamamlandı. Bu olay NRG’nin son zamanlardaki başarısını ve dünya sıralamasını göz önüne aldığımızda büyük bir sürpriz oldu. StarLadder Major 2019’daki başarısını ve özellikle Kuzey Amerika bölgesinde dünya 1 numarası Liquid ile rekabet eden takımın değeri son zamanlarda çok arttı.

İlginizi çekebilir: NiP, GeT_RiGhT’ın takımdan ayrıldığını doğruladı

NRG, 2016’nın başlangıcından bu yana Counter-Strike sahnesinde yer aldı ve Peter “stanislaw” Jarguz’un Damian’ın “daps” Steele’i oyun içi lider olarak değiştirmesinin ardından takım şu anki görüntüsüne kavuşmuştu.

Ancak görünüşe göre NRG sonsuza kadar aramızdan ayrılmayı planlamıyor. Yaptıkları açıklamada “Bu oyunu seviyoruz, bu topluluğu seviyoruz, taraftarımızı seviyoruz ve hepimizin zamanı geldiğinde bizi tekrar ağırlayacağınızı umuyoruz.” dediler.

Evil Geniuses kadrosu ise şöyle oluştu:

 Peter “stanislaw” Jarguz
 Tarik “tarik” Celik
Vincent “Brehze” Cayonte
Ethan “Ethan” Arnold
 Tsvetelin “CeRq” Dimitrov

Chet “ImAPet” Singh (Koç)

 

İlginizi çekebilir: Berk Rip Tepe CFG: Güncel Config Ayarları ve Ekipmanları

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER