CS: GO

ESL One New York’ta finalistler belli oldu

ESL One New York’ta yarı final tamamlandı ve büyük finale ismini yazdıran iki takım belli oldu. ESL One New York büyük finali ne zaman ve nereden izlenir?

ESL One New York‘ta yarı final mücadelesi tamamlandı. Büyük finale NRG’nin kadrosunu alan Evil Geniuses namağlup çıkarken, rövanş karşılaşması niteliği taşıyan Astralis ve Liquid arasındaki karşılaşmadan bir kez daha zaferle ayrılan taraf Astralis oldu.


Astralis bir kez daha Liquid’i devirdi

Danimarka ekibi Astralis Berlin’de oynanan StarLadder Major 2019’daki gibi Liquid’i 2-1 yenmeyi başardı. Karşılaşmada ilk harita seçimi Astralis tarafından Vertigo olarak belirlendi. Astralis ilk yarısını 9-6 geride kapattığı karşılaşmada ikinci yarı rakibine skor vermeden 16-9 kazandı. İkinci harita seçimi ise Liquid’ten Dust2 olarak belirlendi. İlk yarıyı 11-4 önde kapatan Liquid, karşılaşmayı da 16-9 kazanmayı başardı ve durum 1-1’e getirdi. Karşılaşmanın karar haritası Overpass oldu. Kıyasıya bir mücadeleye sahne olan haritada ilk yarıyı galip tamamlayan taraf 8-7 ile Astralis oldu. Avantajını korumayı başaran Astralis, karşılaşmayı 16-13 kazanarak büyük finale ismini yazdırdı.

İlginizi çekebilir: Gelen yeni güncellemeyle CS: GO botları artık daha iyi nişan alıyor

Evil Geniuses CS: GO arenasına ilk giriş yaptığı turnuvada ismini finale yazdırdı

Yarı finalin diğer karşılaşmasından ilk harita seçimi G2 tarafından Dust2 olarak belirlendi. Evil Geniuses baştan sona rahat geçirdiği karşılaşmayı 16-8 kazanmayı bildi. İkinci harita seçimi Evil Geniuses tarafından Nuke olarak belirlendi. Karşılaşmaya yine istediği şekilde başlayamayan G2, ilk yarıyı 11-4 geride kapattı. İkinci yarıda da Evil Geniuses’a karşılık veremeyen G2, karşılaşmadan 16-7 mağlup ayrıldı. Bu skor ile Evil Geniuses yeni oluşumu ilk turnuvasında finale yükselme başarısı gösterdi.

ESL One New York büyük finali ne zaman ve nereden izlenir?

Astralis ve Evil Geniuses arasında oynanacak olan ESL One New York büyük finali saat 20.00’da Twitch ESL_CSGO kanalından canlı olarak yayınlanacak.

İlginizi çekebilir: Berk Rip Tepe CFG: Güncel Config Ayarları ve Ekipmanları

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER