CS: GO

ESL One New York’ta şampiyon Evil Geniuses

Büyük Final’de Astralis’i deviren Evil Geniuses ESL One New York’ta şampiyonluğunu ilan etti.

ESL One New York büyük finalinde Astralis‘i deviren Evil Geniuses katıldığı ilk turnuvada şampiyonluğunu ilan etti. Takım tarihindeki ilk Büyük Etkinlik şampiyonluğunu da kazanmış oldu.


Evil Geniuses, Astralis’i 3-1 devirerek şampiyonluğunu ilan etti

Final karşılaşması bo5 formatında oynandı ve ilk harita seçimi Astralis’te Inferno olarak belirlendi. Astralis her ne kadar harita seçimini yapmış olsa da, haritaya fırtına gibi başlayıp bitiren Evil Geniuses oldu. Evil Geniuses rakibine sadece 3 skor şansı tanıyarak 16-3 galip ayrıldı. İkinci harita seçimi Evil Geniues’ten Dust2 olarak belirlendi. Kıyasıya geçen mücadelede ilk yarı 8-7 Astralis’in üstünlüğü ile tamamlansa da, ikinci yarı Evil Geniuses üstünlüğünü sağladı ve 16-12 galibiyet ile skoru 2-0’a getirdi. Astralis ikinci harita seçimi ise Train oldu. İlk yarı 8-7 Evil Geniuses’in üstünlüğü ile geçse de, Astralis son anda yaptığı atak ile skora eşitliği getirdi. Uzatmada ise 7-5 ile galip olan Astralis karşılaşmayı 22-20 kazandı ve skoru 2-1’e taşıdı. Final haritası Evil Geniuses tarafından Nuke olarak belirlendi. Çekişmeli geçen ilk yarı 8-7 Evil Geniuses’in üstünlüğü ile bitti. Ancak rakibine ikinci yarı yalnızca 1 skor şansı tanıyan Evil Geniuses, karşılaşmadan 16-8 galip ayrılarak şampiyonluğa uzandı. Böylelikle Evil Geniuses tarihindeki ilk büyük etkinlik şampiyonluğunu yaşarken, 100 bin dolarlık ödül ile evine döndü.

İlginizi çekebilir: Gelen yeni güncellemeyle CS: GO botları artık daha iyi nişan alıyor

ESL One New York’ta MVP Brehze

21 yaşındaki yıldız oyuncu takımının ilk büyük etkinliğinde şampiyon olmasına yardımcı olurken, turnuva genelinde 1.29 reyting yakaladı. Ve ortaya koyduğu oyunla MVP ödülünü sonuna kadar hak etti.

İlginizi çekebilir: Berk Rip Tepe CFG: Güncel Config Ayarları ve Ekipmanları

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER