PUBG Mobile

PUBG Mobile 0.15.0 Güncellemesi hakkında detaylar açıklandı

PUBG Mobile’a yeni bir araç, silah ve yepyeni mekanikler geliyor.

PUBG Mobile 0.15.0 Güncellemesi

Yaklaşık 1 ay önce ortaya çıkan detaylarla birlikte PUBG Mobile‘a Helikopter ve Roket ekleneceği kesinleşmişti. Ancak kısa süre içerisinde yayınlanması beklenen PUBG Mobile 0.15.0 Güncellemesi bunlardan çok daha fazlasını içerecek.


Bir süre oyunun sosyal medya hesaplarından anket başlatılmış ve oyunculara yeni güncellemede ne görmek istedikleri sorulmuştu. Bununla birlikte ankette yer alan hemen hemen hepsinin oyuna ekleneceği resmen açıklandı. İşte detaylar!

PUBG Mobile 0.15.0 Güncellemesi

Yazımızın hemen başında bahsettiğimiz yeniliklerin, PUBG Mobile’ın yeni oyun modlarından Arcade için geleceğini biliyorduk. Ancak resmi açıklamalara göre; Desert Eagle, yeni bir mekanik ve yeni bir araç olarak BRDM-2 oyuna dahil olacak.

Desert Eagle

PUBG’nin son tabancası olan Desert Eagle, yeni güncellemeyle PUBG Mobile’a ekleniyor. FPS oyuncularının yakından tanıdığı yüksek kalibre can yakacak!

BRDM-2


Gerçekçi bir oyun deneyimi yaşadığınızı hatırlatan BRDM-2, ağır zırhlı bir araç olarak dikkat çekiyor. Ayrıca denizaltı olarak kullanabilen aracın oyundaki en ilginç araç olduğunu söyleyebiliriz. Fakat içerisindeyken silah kullanamıyorsunuz ve diğer araçlara göre nispeten yavaş kalmakta.

  • Oyundaki en güçlü araç
  • 4 Kişilik

Kenarlara Tutunma Özelliği

Son olarak PUBG Lite’a eklendiğini gördüğümüz kenarlara tutunma özelliğinin son derece gelişmiş bir mekanik olduğu gerçek. PUBG deneyiminize yeni bir soluk getirecek özellik, karakterlerin 2,5 metre yüksekliğe tırmanmasına olanak sağlıyor.

Çatı, Konteyner ve Çit gibi engeller karşınıza çıktığında zıplama etkileşimi yaparak tırmanabilirsiniz. Ancak etkileşim sırasında hareket ederseniz düşebilirsiniz.

PUBG Mobile 0.15.0 Güncellemesi ne zaman gelecek?

Ekim ayında geleceği açıklanan güncellemenin birkaç gün içerisinde yayınlanması bekleniyor. Diğer yandan özelliklere bakacak olursak, oldukça yüksek boyutlu bir güncelleme bizleri bekliyor gibi gözüküyor. Henüz kesin bir tarih yok.

PUBG Mobile haberlerimizden haberdar olmak için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın! Ayrıca yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER